Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Українська модель Аліна Байкова про «роман» з Леонардо Ді Капріо: «Я б ніколи не зустрічалася з бойфредом своєї подруги»

Красуня заперечила усі чутки про стосунки з всесвітньовідомим актором

Аліно, не можеш ти довго без української моди, буквально з літака на подіум.

-Сто відсотків! Учора у Нью-Йорку в мене була зйомка, потім я пішла на благодійний захід, одразу після поїхала в аеропорт, прилетіла і одразу пішла на шоу. Але я завжди кажу «Життя потрібно жити». Не витрачати час марно.

Нещодавно у пресі з’явилися світлини папараці, де ти гуляєш з Леонардо Лі Капріо. Написали, що топ-модель з України Аліна Байкова є дівчиною Леонардо Ді Капріо.

-Ми лише друзі. Як ви знаєте, Тоні Гарн є моєю найкращою подругою, я б ніколи в житті собі б не дозволила зустрічатися з чоловіком своєї найкращої подруги.

З колишнім бойфрендом.

-Але ж вона моя подруга. Як можна?

Ви гуляли Нью-Йорком, як звичайні люди. Куди ви взагалі йшли?

-На обід сходили, потім пішли чаю попити. Ми весь час бачимося на обідах-вечерях, але по вулицях у Нью-Йорку дуже важко гуляти, бо дуже багато папараці.

Зараз у кіносвіті та модельному світі багато скандалів з приводу сексуальних домагань. Чи таке траплялося з тобою?

-Я в моделі пішла вже доросла. І в мене дуже сильний характер, тому вони мене бояться більше, ніж я їх. Я вірю в те, що це трапляється з іншими дівчатами, і мені дуже шкода це чути. Але подумайте: коли дівчина розповідає, що коли це сталося, вона була у нього в готелі. Навіщо ти йдеш до чоловіка в готель після вечері? Це говорить на 99 відсотків про те. що у нього є шанс. Ви знаєте, я жінок люблю, я феміністка, завжди на боці жінок. Але в такій ситуації дівчата також повинні думати. Звісно, в моделінгу такі ситуації трапляться, та зі мною такого не траплялося. Ви знаєте, я роздягаюся одразу сама. Бачу фотографа і одразу роздягаюся!

Але домагань ніколи не було?

-Ні.

Світське життя
Полные эпизоды
2018-02-19
Загружается
Топ новости
Новости
Новости