Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Дивіться фільм Україна. 100 днів над прірвою про період безвладдя в країні навесні 2014 року на 1+1

Дивіться фільм Україна. 100 днів над прірвою про період безвладдя в країні навесні 2014 року на 1+1

Україна. 100 днів над прірвою
22:30
Украина. 100 дней над пропастью – премьера на 1+1
Они объединились, чтобы дать отпор и установить свои правила. Услышь из первых уст, как им удалось удержать страну над пропастью. Смотрите Украина. 100 дней над пропастью во вторник в 22:00 на 1+1.
Показать больше
Показать меньше

Після тримісячного протистояння на Майдані, яке призвело до численних жертв, 21 лютого 2014 року президент України Віктор Янукович залишає Київ. А за два дні за допомогою спецпризначенців тікає до Росії. Після того, як Україна залишилась без президента і головнокомандуючого, всі гілки влади стали паралізованими, армія і правоохоронна система – недієздатними, а країна опинилась на порозі повномасштабної війни. Проведення президентських виборів унеможливлювало б введення воєнного стану. 22 лютого 2014 року єдиний легітимний орган в країні - Верховна Рада - призначає позачергові вибори президента на першу можливу дату - 25 травня 2014 року.

«Для української держави розпочався новий відлік - 100 днів, кожен з яких міг стати останнім днем існування української держави. Мало хто на Заході, та і всередині країни вірив, що ми зможемо пережити цей період, - коментує Катерина Кириченко, продюсер видавництва «Час», яке займалось виробництвом програми. – Ми поспілкувалися із тими, хто брав активну участь у порятунку країни, та разом із ними пригадали,  яким чином Україні вдалось вистояти у чи не найскладніший період в історії».

Зокрема, серед героїв програми «Україна. 100 днів над прірвою» - Олександр Турчинов, Арсен Аваков, Арсеній Яценюк, Ігор Коломойський, Ігор Палиця та інші. Їхні інтерв’ю супроводжуватиме документальна хроніка того періоду.

Другие программы