Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
viva, Після перерви у світ шоу-бізнесу гучно повернулася церемонія «VIVA! Найкрасивіші», котра цьогоріч отримала доповнення у назві у вигляді словосполучення «Новий погляд». Церемонія зазнала кількісних змін номінацій: окрім найкрасивіших чоловіка та жінки на ній обрали також «Прорив року», «Маму року» та «Гордість країни». 
11 февраля
23:10

Після перерви у світ шоу-бізнесу гучно повернулася церемонія «VIVA! Найкрасивіші», котра цьогоріч отримала доповнення у назві у вигляді словосполучення «Новий погляд». Церемонія зазнала кількісних змін номінацій: окрім найкрасивіших чоловіка та жінки на ній обрали також «Прорив року», «Маму року» та «Гордість країни». 

VIVA! Найкрасивіші
23:10
Viva! Самые красивые 2018 – скоро на 1+1
1+1 и Viva! представляют церемонию Viva! Самые красивые. Оля Полякова, Олег Винник, MONATIK, Сергей Бабкин, Dzidzio, The Hardkiss, NK (Настя Каменских) на 10-й юбилейной церемонии Viva! Самые красивые 2018. Смотри 11 февраля в 23:10 на 1+1.
Показать больше
Показать меньше
Выбранный плейлист
Анонсы
1 из 2 видео

Після перерви у світ шоу-бізнесу гучно повернулася церемонія «VIVA! Найкрасивіші», котра цьогоріч отримала доповнення у назві у вигляді словосполучення «Новий погляд».

Церемонія зазнала кількісних змін номінацій: окрім найкрасивіших чоловіка та жінки на ній обрали також «Прорив року», «Маму року» та «Гордість країни». 

Другие программы