Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
шлях у породжнечу, дорога у порожнечу, дорога до порожнечі, шлях у порожнечу на 1+1, шлях у порожнечу дивитись на 1+1, шлях у порожнечу дивитись, шлях у порожнечу серіал, шлях у порожнечу дивитись відео, шлях у порожнечу дивитись онлайн Дія 12-серійної мелодрами Шлях у порожнечу відбувається впродовж десяти років, з 1989 по 1999 рік. Буденне життя Марини Бурцевої з провінційного містечка Рибацький не надто відрізняється від життя тисяч таких же дівчат, що живуть в глибинці великої країни. Її батько ламається під ударами долі. А коли з'являється шанс заробити на власній доньці - не вагаючись «продає» Марину на заробітки в місто. Дівчина має сильний характер та не здається. Але доля завдає їй ударів знов та знов.
дивись онлайн

Дія 12-серійної мелодрами Шлях у порожнечу відбувається впродовж десяти років, з 1989 по 1999 рік. Буденне життя Марини Бурцевої з провінційного містечка Рибацький не надто відрізняється від життя тисяч таких же дівчат, що живуть в глибинці великої країни. Її батько ламається під ударами долі. А коли з'являється шанс заробити на власній доньці - не вагаючись «продає» Марину на заробітки в місто. Дівчина має сильний характер та не здається. Але доля завдає їй ударів знов та знов.

Шлях у порожнечу
Повні епізоди
  • 1 сезон

Дія 12-серійної мелодрами Шлях у порожнечу відбувається впродовж десяти років, з 1989 по 1999 рік. Буденне життя Марини Бурцевої з провінційного містечка Рибацький не надто відрізняється від життя тисяч таких же звичайних дівчат, що живуть в глибинці великої країни. Її батько ламається під ударами долі. А коли з'являється шанс заробити на власній доньці - не вагаючись «продає» Марину на заробітки в місто. Дівчина має сильний характер та не здається. Але доля завдає їй ударів знов та знов.

То чи зможе Марина відшукати причини жити далі, боротися за своє майбутнє, пробачати і знов закохуватись? Дивіться серіал Шлях до порожнечі на 1+1.