Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
шлях у породжнечу, дорога у порожнечу, дорога до порожнечі, шлях у порожнечу на 1+1, шлях у порожнечу дивитись на 1+1, шлях у порожнечу дивитись, шлях у порожнечу серіал, шлях у порожнечу дивитись відео, шлях у порожнечу дивитись онлайн Дія 12-серійної мелодрами Шлях у порожнечу відбувається впродовж десяти років, з 1989 по 1999 рік. Буденне життя Марини Бурцевої з провінційного містечка Рибацький не надто відрізняється від життя тисяч таких же дівчат, що живуть в глибинці великої країни. Її батько ламається під ударами долі. А коли з'являється шанс заробити на власній доньці - не вагаючись «продає» Марину на заробітки в місто. Дівчина має сильний характер та не здається. Але доля завдає їй ударів знов та знов.
Дивись відео

Дія 12-серійної мелодрами Шлях у порожнечу відбувається впродовж десяти років, з 1989 по 1999 рік. Буденне життя Марини Бурцевої з провінційного містечка Рибацький не надто відрізняється від життя тисяч таких же дівчат, що живуть в глибинці великої країни. Її батько ламається під ударами долі. А коли з'являється шанс заробити на власній доньці - не вагаючись «продає» Марину на заробітки в місто. Дівчина має сильний характер та не здається. Але доля завдає їй ударів знов та знов.

Шлях у порожнечу у соцмережах

Шлях у порожнечу
Шлях у порожнечу – дивись з понеділка по четвер на 1+1
Її дівочі мрії розбили, її щире кохання зрадили, її довірливу душу ошукали. Але її жіночої сили нікому не зламати. Серіал Шлях у порожнечу – дивись з з понеділка по четвер о 21:45 на 1+1.
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Анонси
1 із 4 відео

Дія 12-серійної мелодрами Шлях у порожнечу відбувається впродовж десяти років, з 1989 по 1999 рік. Буденне життя Марини Бурцевої з провінційного містечка Рибацький не надто відрізняється від життя тисяч таких же звичайних дівчат, що живуть в глибинці великої країни. Її батько ламається під ударами долі. А коли з'являється шанс заробити на власній доньці - не вагаючись «продає» Марину на заробітки в місто. Дівчина має сильний характер та не здається. Але доля завдає їй ударів знов та знов.

То чи зможе Марина відшукати причини жити далі, боротися за своє майбутнє, пробачати і знов закохуватись? Дивіться серіал Шлях до порожнечі на 1+1.