UA RU
Слов'яни

Слов’яни

Історична драма з елементами фентезі , у якій розповідають про  про життя слов'ян на межі VI-VII століть. За сюжетом, наділена магічними здібностями юна травниця Драга, знаходить у лісі пораненого чужинця, який не може пригадати своє минуле. Намагаючись допомогти йому, Драга накликає на себе гнів місцевого жерця. У пошуках визнання та влади, чоловік збурює і одного зі старійшин, а той довірившись йому, скеровує свій гнів на найближчих йому людей. Доки місцеві лідери зайняті розподілом влади, на селище насувається зовнішній ворог ‒ грізні кочівники. 

читати більше

Слов’яни

Всі відео

Каст «Слов’яни»

Схожі програми

Сказочная Русь
Сказочная Русь - новий випуск присвячений дівчатам і жінкам. Саме вони стануть учасницями конкурсу "Мисс Сказочная Русь".
читати більше
Маша і Ведмідь
Щонеділі
08:45
Маша і Ведмідь
Маша і Ведмідь
Мультфільм Маша і Ведмідь на 1+1 – найліпша розвага для дітлахів. Це весела історія про спільні пригоди Ведмедя та Маші. Непосидюча, цікава, кумедна і уперта дівчинка дуже подружилася з дбайливим і добрим Ведмедем, який вміє все на світі. Маша і Ведмедь - це мультфільм, який змушує від душі сміятися дітей та їх батьків.
читати більше
Мульти Барбара
Мульти Барбара - новий проект Кварталу 95. Герої улюбленого всіма Вечірнього Кварталу, чиї репліки цитують по всій країні, стануть... мультяшними...
читати більше
Квартал і його команда
Квартал і його команда - фільм, присвячений членам Кварталу-95, розповідає про всіх "персонажів" комічної трупи.
читати більше
Любов та покарання
Любов та покарання - головній героїні судилося пережити зраду коханої людини: буквально за кілька днів до весільної церемонії вона застала його з іншою жінкою...
читати більше
Сила кохання Феріхи
Сила кохання Феріхи - кохання дало їй сили боротися за принца... Кохання дало їй сили вести подвійне життя. 
читати більше
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю