Чим більше ви знатимете про тонкощі здорового харчування, тим швидше досягнете омріяного – покращите самопочуття та, за потреби, схуднете. У програмі «Сніданок з 1+1» експерт Галина Незговорова відкрила секрети трьох корисних фруктів, які сприяють втраті ваги.

Далеко не всі фрукти безпечні для фігури. Наприклад, у 100 г банана міститься 100 Ккал, а в 100 г фініків – майже 300 Ккал. Вони взагалі не належать до дієтичних продуктів, – пояснює дієтолог.

ГРЕЙПФРУТ

35 Ккал на 100 г

Любителі грейпфрута будуть вкрай втішені, адже це найбільш низькокалорійний фрукт. До того ж він очищує кишківник, нормалізує роботу печінки та жовчного міхура. Що не менш приємно – позитивно впливає на психоемоційний стан людини.

За відсутності проблем зі шлунком, можна посмакувати одним грейпфрутом на вечерю – і невдовзі цифри на вагах вас обов’язково потішать.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як боротися зі стресом, зайвою вагою та сухим волоссям за допомогою кунжуту

АНАНАС

45 Ккал на 100 г

М’якоть ананаса містить велику кількість вітаміну С, а також унікальну речовину, яка розщеплює жири та покращує засвоєння білка. Лише один шматок ананаса допоможе знизити апетит.

Саме цим фруктом можна замінити ситну вечерю. Однак людям із високою кислотністю шлунка варто обмежити кількість вживання ананаса.

КІВІ

50 Ккал на 100 г

Покращує обмін речовин та знижує рівень холестерину. В одному ківі міститься добова норма вітаміну С. Окрім того, лише один фрукт допоможе позбутися важкості після їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літнє меню: Які продукти найкраще вживати у спеку

ЯБЛУКО

Зі слів дієтолога, цей фрукт справді сприяє зменшенню ваги тіла. Наприклад, менших яблук можна з’їсти 6, а більших – 4. А ще в дієтичному харчуванні перевагу надають запеченим яблукам.

ГРУША

У «Сніданку з 1+1» розповіли, що груші містять мало цукру, хоча й солодкі. Тому їх також вживають для схуднення. Можна влаштовувати грушеві дні двічі на тиждень, тобто їсти лише два кілограми груш і більше нічого.  

До слова, також варто вживати лимони та ягоди – саме їх використовують для розвантажувальних днів.