19 червня у всьому світі святкують Міжнародний день татаДень батька: Як виховують дітей зіркові татусі. Недаремно, існує окреме свято, щоб подякувати батькам за їх старання та любов. Адже, цим суперменам успішно вдається поєднувати роботу, ненормовані графіки і знати при цьому всіх ляльок своїх дітей.

В Міжнародний день батька ми хочемо подякувати усім татусям і розповісти, як справляються відомі батьки зі своїми обов’язками.

Володимир Зеленський

Відомий комік та продюсер виховує разом з дружиною Оленою двох дітей, 12-річну Олександру та 3-річного Кирила. Сім’я Зеленських обожнює проводити час разом, батьки навіть на відпочинок їздять всією родиною.

Володимир Зеленський зізнається, що йому дуже легко ладнати з дітьми, адже він з ними знаходиться на одній хвилі. Зі своєю донькою Володимир спілкується, як з дорослою, радиться з нею. Актор Студії Квартал 95 займається освітою своїх дітей, однак зізнається, що їх чесності та чистоті варто повчитися.

Дмитро Борисов

Ведучий реаліті-шоу На ножах Дмитро Борисов не лише успішний український ресторатор, а й людина, що цінує родину та родинні цінності. Дмитро Борисов - щасливий батько та чоловік. Разом із дружиною Оленою бізнесмен виховує маленького сина Бориса та донечку Катерину.

Батьки серйозно ставляться до виховання дітей, вони з дитинства прививають любов до праці та самостійності. Донька Катя щоп’ятниці після школи біжить у один із закладів свого тата і допомагає там в якості офіціанта. Маленька трудівниця зустрічає та обслуговує гостей. Батьки вчать дівчинку цінувати гроші, тому за свою роботу вона отримує щедрі чайові.

Анатолій АнатолічАнатолій Анатоліч

Ведучий програми Сніданок з 1+1 Анатолій Анатоліч живе у справжньому жіночому царстві: щасливий батько має двох донечок та дружину. Ведучий каже, що йому вдається знаходити спільну мову зі всіма жінками в родині.

Анатолій Анатоліч проводить багато вільного часу з доньками. Нещодавно разом з дітьми родина вирушила в Одесу дивитися матч Євро 2016. Зірковий батько дуже уважний, він знає подруг своїх донечок та навіть імена всіх ляльок.

Анатолій Анатоліч розповів, що його графік часто не співпадає з роботою дружини, тому вони бачаться досить рідко. Однак закоханим завжди є про що поговорити. Секрет сімейного щастя ведучого Сніданок з 1+1 - це повага один до одного, а також постійна робота над відносинами.