Сніданок з 1+1

Сніданок з 1+1

Програма
також
Будні
| 06:30
на каналі
Програма

Про проєкт

Цьогоріч “Сніданку з 1+1” виповнюється 27. Це абсолютний рекорд на українському телебаченні серед ранкових проєктів. За цей час “Сніданок з 1+1” став важливою частиною життя багатьох людей. З цієї нагоди дякуємо глядачам за те, що впродовж цього часу починають та довіряють свої ранки  улюбленим ведучим.

«Сніданок з 1+1» – це новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Дивіться по буднях із 6:30 до 9:30 на телеканалі "1+1 Україна".

Глядачі “Сніданку з 1+1 дізнаватимуться актуальні новини із різних куточків України у рубриці “Головне на ранок”, обговорення найголовніших тем дня у рубриці “Актуальна тема”, прогнози й аналітику, ґрунтовні пояснення міжнародних процесів, поради експертів та коментарі перших осіб держави, історії незламних українців, які захищають нашу державу та допомагають у тилу, новини шоу-бізнесу і подробиці з життя героїв нового часу в “ЖВЛ Представляє” із Тімуром Мірошниченком, лайфхаки і рецепти у “Чоловічій кухні”, інтерв’ю з цікавими гостями та музичні новинки - усе найважливіше, аби бути готовим до нового дня. Окрім того, Артур Бабенко розкаже про ключові події минулого в рубриці “Уроки історії”, Костянтин Грубич розповість усе найважливіше про базові продукти харчування у “Знаю-споживаю”, а щосереди глядачі зможуть знайти собі чотирилапого друга із притулку в рубриці “Кохання з першого гав-мяу”.

Показати більше
Соціальні мережі:

Новини

Новини проєкту