Твоя мрія — Твій день
Спробуй отримати машину Твоєї мрії!
Ця новенька червона крихітка хоче стати твоєю
Маневруй твоїм містом, почувайся зіркою кіно та переконайся, що кожен день — «Твій день»!

Дивись денне шоу на 1+1, зроби свій благодійний внесок, отримуй шанс дістати авто в подарунок та приєднуйся до компанії тих, хто чинить добро.

Телезірки 1+1 Влад Яма, Стася Ровінська, Володимир Рабчун, Ірина Ванникова, Руслана Писанка,Тімур Мірошниченко, Соломія Вітвіцька, Єгор Гордєєв, Лідія Таран, Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін, Святослав Гринчук, Олександр Попов, Людмила Барбір, Юрій Горбунов, а також MONATIK, Ольга Сумська, Юрій Ткач, зірки TikTok Top Team House, Сергій Бабкін, Wellboy, Олена Шоптенко, Ірина Федишин, Андре Тан, Катерина Осадча запрошують тебе до участі. Адже добро повертається, переконайся!
Ця машина може зцілювати серця
Уяви, що твоя мрія про машину може стати велетенською зміною в житті мам та малюків України. Як саме? В Україні щороку понад 2000 жінок, які прагнуть стати мамами, ризикують життям через серцево-судинні патології. У 75% випадків урятувати і маму, і немовля реально, якщо вчасно надати допомогу, особливо під час пандемії Covid. Національний Інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова – єдина на сьогодні установа, де є програма "акушерська кардіологія". Тут кардіохірурги та акушери разом допомагають жінкам підготуватись до пологів, у разі необхідності зробити операцію на серці й безпечно народити.

Шоу «Твій день» на 1+1, «ВБФ Крона» та партнер — компанія «Ніко Мегаполіс» — 18 жовтня оголосили про початок благодійної справи «Твоя мрія», яка тривала до 15 грудня.

Мета — обладнати в Інституті Амосова спеціальні післяпологові палати інтенсивної терапії для мам і новонароджених. Аби серця билися та ніколи не зупинялися.

Під час благодійної справи вдалося зібрати рекордну суму - 3 817 863 гривень! Дякуємо за велике добре серце українцям, які змінюють життя інших. Телеглядачам, котрі пишуть історію своїми вчинками. Сила добра пульсує!

За перші зібрані 2 мільйони під час благодійної справи «Твоя Мрія» було закуплено та передано у відділення акушерської кардіології Інституту Амосова дві реанімаційні системи для немовлят Lifetherm 2002, дві спеціальні медичні тумби, апарат для штучної вентиляції легенів, хірургічний аспіратор, білірубінометр та лампу для фототерапії. У планах за 3-й зібраний мільйон і більше обладнати у відділенні лікарні навчальну лабораторію із симуляційним обладнанням, а також купити нові ліжка у відділення, УЗД-апарат.

17 грудня у прямому ефірі «Твій день» на 1+1 визначили ім'я власника головного подарунку – новенької італійської машинки. Їм стала викладачка з Києва Жданова Аліна Олексіївна.

Також було визначено 10 переможців додаткових чудових подарунків:

Від банку Credit Agricole Bank три сертифікати на розміщення депозиту на суму 50 тисяч гривень кожен та строком на три місяці отримали: Тетяна Валеріїна Гуровська, Зореслава Вікторівна Котко, Ганна Петрівна Бадовська.

Компанія «Біг Медіа» подарувала 2 борди двом переможцям. Марина Василівна Д'яченко та Анастасія Кристіанівна Забоштанська зможуть розмістити туди привітання для своїх рідних або рекламу своїх ідей.

Подарунки від мережі магазинів «Епіцентр – Центр Техніки»: новенька техніка для дому від бренду Whirlpool – посудомийна машина відправилась у домівку до Вадима Дмитровича Польового, пральна машина – до Миколи Володимировича Бугая, холодильник – до Ірини Андріївни Бистрицьої.

«Твій день» приготував 2 сюрпризи запрошення до себе до студії. Їх виграли Мар'яна Анатоліївна Топчій та Богдана Михайлівна Чорновол.

Незалежні аудитори з Бейкер Тіллі, британської компанії, яка входить до топ-10 аудиторів світу, простежили, аби всі подарунки знайшли своїх власників чесно та прозоро.

Дякуємо за вибухову активність та ваше добре серце! Все, аби ви завжди вірили - добро повертається!
Ти можеш зробити свій благодійний внесок. Для тебе він стане шансом виграти новеньке червоне авто Твоєї мрії, а ще — кроком до появи в Україні потужного відділення акушерської кардіології.
Які умови проєкту:
  1. Тисни кнопку Хочу спробувати і зроби свій благодійний внесок на суму від 200 гривень
  2. Ретельно введи всі свої дані, аби ми могли легко знайти тебе у разі перемоги
  3. Кількість таких благодійних внесків не обмежена, кожен стане окремим шансом отримати авто
  4. Взяти участь у проєкті може будь-який громадянин/ка України віком від 18 років, який/яка проживає на території країни.
* Організатори, партнери, працівники проєкту, їх родини та близькі не можуть брати участь.
** Ознайомитися детальніше з юридичними умовами можна тут.
Кожен твій благодійний внесок — ще один удар серця!
Запрошуємо всіх розповідати у соцмережах про благодійну справу, що дарує шанс отримати благодійний подарунок червону машинку!
Яке авто чекає на тебе
Головним подарунком проєкту стане нове авто від партнерів проєкту автодилера «НІКО МЕГАПОЛІС».

Соковитого червоного кольору, зі скляним дахом, гарантією, річною страховкою та комфортною комплектацією.
Зробити внесок можна від 18 жовтня і до 15 грудня включно!
Переможця ми оголосимо в прямому ефірі шоу «Твій день» !

Дивіться «Твій день»! Стежте за новинами на сторінках соцмереж та в ефірі шоу «Твій день».
#твоямрія #твійдень
Tilda Publishing
Робити добро легко, особливо, якщо це шанс втілити Твою мрію.
Партнери
Take the quiz and find out the best destination for your vacation.
Fill out the form and we will contact you soon.
What kind of vacation do you prefer?
How long are you going to be on vacation?
What is your budget per person?
500
5000
How many people are traveling?
+
Additional comments