Твоя мрія — Твій день
Спробуй отримати машину Твоєї мрії!
Ця новенька червона крихітка хоче стати твоєю
Маневруй твоїм містом, почувайся зіркою кіно та переконайся, що кожен день — «Твій день»!

Дивись денне шоу на 1+1, зроби свій благодійний внесок, отримуй шанс дістати авто в подарунок та приєднуйся до компанії тих, хто чинить добро.

Телезірки 1+1 Влад Яма, Стася Ровінська, Володимир Рабчун, Ірина Ванникова, Руслана Писанка,Тімур Мірошниченко, Соломія Вітвіцька, Єгор Гордєєв, Лідія Таран, Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін, Святослав Гринчук, Олександр Попов, Людмила Барбір, Юрій Горбунов, а також MONATIK, Ольга Сумська, Юрій Ткач, зірки TikTok Top Team House, Сергій Бабкін, Wellboy, Олена Шоптенко, Ірина Федишин, Андре Тан, Катерина Осадча запрошують тебе до участі. Адже добро повертається, переконайся!
Ця машина може зцілювати серця
Уяви, що твоя мрія про машину може стати велетенською зміною в житті мам та малюків України. Як саме? В Україні щороку понад 2000 жінок, які прагнуть стати мамами, ризикують життям через серцево-судинні патології. У 75% випадків урятувати і маму, і немовля реально, якщо вчасно надати допомогу, особливо під час пандемії Covid. Національний Інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова – єдина на сьогодні установа, де є програма "акушерська кардіологія". Тут кардіохірурги та акушери разом допомагають жінкам підготуватись до пологів, у разі необхідності зробити операцію на серці й безпечно народити.

Шоу «Твій день» на 1+1, «ВБФ Крона» та партнер — компанія «Ніко Мегаполіс» — 18 жовтня оголосили про початок благодійної справи «Твоя мрія».

Мета
— обладнати в Інституті Амосова спеціальні післяпологові палати інтенсивної терапії для мам і новонароджених. Аби серця билися та ніколи не зупинялися!

За другий мільйон ми придбали CPAP-апарат аби мами і новонароджені могли дихати на повні легені. З цим апаратом матуся після тяжкої операції на серці, малюк, який народився з недостатньою вагою, зможуть дихати самостійно. Вентиляція легень часто показана пацієнтам із серцевими патологіями, бо вони дуже вразливі до легеневих ускладнень, особливо через COVID. А також хірургічний аспіратор, білірубінометр та лампу для фототерапії новонароджених.

Нагадаємо, за перший зібраний мільйон під час благодійної справи «Твоя Мрія» було закуплено та передано у відділення акушерської кардіології Інституту Амосова дві реанімаційних системи для немовлят Lifetherm 2002 вартістю 490 тис гривень кожна та спеціальні медичні тумби за 45 тис гривень.

«Твоя мрія» триває до 15 грудня включно, і ми всі разом можемо постаратися зібрати на: сучасні ліжка та меблі для палат, шафу для стерилізації медичних інструментів, гінекологічне устаткування та інше обладнання, а також навчальну лабораторію із симуляційним обладнанням та інше.

Переможця – власника маленької червоної машинки та інших суперпризів – оголосять 17 грудня в ефірі шоу «Твій день».

Дякуємо за вибухову активність! І ми готуємо для тебе ще сюрпризи! Поспішай робити добро! Подробиці дізнавайся у "Твій день" на 1+1.


Ти можеш зробити свій благодійний внесок. Для тебе він стане шансом виграти новеньке червоне авто Твоєї мрії, а ще — кроком до появи в Україні потужного відділення акушерської кардіології.
Які умови проєкту:
  1. Тисни кнопку Хочу спробувати і зроби свій благодійний внесок на суму від 200 гривень
  2. Ретельно введи всі свої дані, аби ми могли легко знайти тебе у разі перемоги
  3. Кількість таких благодійних внесків не обмежена, кожен стане окремим шансом отримати авто
  4. Взяти участь у проєкті може будь-який громадянин/ка України віком від 18 років, який/яка проживає на території країни.
* Організатори, партнери, працівники проєкту, їх родини та близькі не можуть брати участь.
** Ознайомитися детальніше з юридичними умовами можна тут.
Кожен твій благодійний внесок — ще один удар серця!
Запрошуємо всіх розповідати у соцмережах про благодійну справу, що дарує шанс отримати благодійний подарунок червону машинку!
Яке авто чекає на тебе
Головним подарунком проєкту стане нове авто від партнерів проєкту автодилера «НІКО МЕГАПОЛІС».

Соковитого червоного кольору, зі скляним дахом, гарантією, річною страховкою та комфортною комплектацією.
Зробити внесок можна від 18 жовтня і до 15 грудня включно!
Переможця ми оголосимо в прямому ефірі шоу «Твій день» !

Дивіться «Твій день»! Стежте за новинами на сторінках соцмереж та в ефірі шоу «Твій день».
#твоямрія #твійдень
Tilda Publishing
Робити добро легко, особливо, якщо це шанс втілити Твою мрію.
Партнери