У червні відбудуться аж 2 прем’єри продовжень популярних мультиків : «Тачки-З» та «Нікчемний Я-3».  А ви знали, що адаптувати їх українською допомагали наші телеведучі?

«ТАЧКИ 3»  – в прокаті з 15 червня.

З появою спорткарів нового покоління, які очолює супер-гонщик Джексон Шторм, гоночний автомобільчик Блискавка Маккуін  – головний герой мультфільма, починає програвати у змаганнях. Але він не здається й звертається за допомогою до молодого й талановитого тренера Круз Рамірез. Жага до перемоги та мудрість наставника дозволяють героям гідно протистояти новітнім суперникам. Маккуін має добре попрацювати над собою, щоб показати найкращий результат та повернути колишнє лідерство.

Приємною несподіванкою для українського глядача стане голос Марічки Падалко в мультфільмі. Телеведуча озвучить одну з головних героїнь мультфільму «Тачки 3» – Наталі Точняк. Цей персонаж – кумедна репортерка спортивних перегонів, неймовірно імпонує зірці, оскільки, як і вона, помітно захоплюється своєю професією та відрізняється компетентністю у ній.

«НІКЧЕМНИЙ Я-3» –  в прокаті з 29 червня.

Екс-лиходій Дрю насолоджується мирним життям у колі своїх прийомних доньок, чарівної агентки Люсі та вірних посіпак. Але цю ідилію раптом припиняє Грю – загублений багато років тому брат-близнюк Дрю. Знайда – точна копія брата, але одягається виключно в біле. Родичі тут же починають змагатися хто кращий. Поки в їх суперництво не втручається сторонній лиходій – Бальтазар Бретт (колишня зірка дитячого телешоу, ображена за його закриття на весь світ). Дрю та Люсі мають зупинити Бальтазара і захистити людей від його ексцентричних витівок.

До слова, талановиту помічницю колишнього злодія Дрю знову озвучила Катя Осадча. Еволюціонувавши разом зі своєю колишньою героїнею, телеведуча знову наділила її «світським» голосом в продовженні анімації.

Також пропонуємо вам згадати і решту мультфільмів, в дубляжі котрих брали участь телеведучі «1+1»:

«ЛІТАЧКИ. РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН», 2014 року.

Це продовження популярного мультика «Літачки» від творців «Тачок». Головного героя – літака Дасті, що з недавніх пір став зіркою повітряного світу, спіткало горе – в нього вийшов з ладу двигун, що спричинило завершення гоночної кар’єри. Дасті більше не зможе брати участь у супер-швидких повітряних гонках нарівні з іншими літаками. Та він не здається й, аби не розчаровувати прихильників, обирає для себе нову місію – пожежника-рятувальника. У складі безстрашної команди Дасті ризикуватиме  власною обшивкою, рятуючи життя інших від небезпечного вогню.

Одна з головних героїнь мультика – харизматична Динамітка, говорить українською завдяки ведучій «Сніданку» Людмилі Барбір.

«ГУБКА БОБ: ЖИТТТЯ НА СУШІ», 2015 року.

Всесвітній улюбленець, невгамовний житель морських глибин Губка Боб вибирається на поверхню, щоб виконати свою найвідповідальнішу місію. Захопливі пригоди анімаційного веселуна  в новому вимірі не залишать вас байдужими.

Тим паче що, чайок, котрі супроводжували лихого піратського капітана Масну Бороду, озвучили ведучі «Сніданку»: Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Марина Леончук та Анатолій Анатоліч.

«У ПОШУКАХ ДОРІ», 2016 року.

Мультфільм розповідає про подальше життя героїв історії «В пошуках Немо». На цей раз Дорі – маленька приязна рибка, що колись втартила пам'ять, силкується згадати звідки вона і де її сімя. Інколи на бідолашну нахлинають уривчасті дитячі спогади про каліфорнійську «перлину Монтерей», що підштовхують Дорі вирушити з друзями на пошуки свого «коріння».

Адаптуючи озвучування мультика, студія Disney шукала в Україні відому, авторитетну особу, яка дбає щиро про захист навколишнього середовища. На цю відповідальну роль ідеально підійшла «душа» телеканалу «1+1» – Алла Мазур. Ви обов’язково впізнаєте в мультику брендовий голос «ТСН», підкажемо –  ним віщає «Інститут морського життя».

Приємного вам перегляду!