5 способів подовжити свіжість манікюру

5 способів подовжити свіжість манікюру
@g.bar.kiev

Як зберегти свої руки охайними й доглянутими.

Поділитися:

Красиві й доглянуті руки повинна мати кожна жінка. Однак манікюр - справа делікатна, і кожна з нас опинялась у ситуації, коли нове покриття лаком псувалось вже на наступний день. Як подовжити життя манікюру - читайте у наших порадах. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модний манікюр: 5 головних відтінків у 2019 році

ГІГІЄНА 

Бруд, жир, миючі засоби - все це псує якість вашого манікюру. Під час миття посуду користуйтесь рукавицями, а після прибирання ретельно мийте руки і зволожуйте їх кремом. Крім того, важливо ретельно змивати старий шар лаку і запилювати нігті перед нанесенням нового, адже саме тоді лак зможе рівномірно розподілитися на поверхні нігтя. 

@g.bar.kiev

БАЗА І ТОП 

Експерти не рекомендують одразу наносити головний колір лаку на нігті. Аби покриття служило довше, користуйтеся базою і топом. Тонкий та прозорий засіб добре закріпить лак і запобіжить появі тріщин. 

РЕТЕЛЬНЕ ВИСУШУВАННЯ 

Чим краще ви висушите лак, тим довше він залишатиметься свіжим. Перед нанесенням наступного шару лаку потрібно сушити попередній не менше 10 хв. Не рекомендується нанесення товстих шарів, адже згодом лак буде швидше відлущуватись або й взагалі не встигне висохнути. 

@g.bar.kiev

ШИЛАК 

Все більше жінок користуються покриттям шилаку, адже він тримається на нігтях значно довше, ніж звичайний. Якісний манікюр із використанням шилаку повинен залишатися ідеальним протягом 2 тижнів. 

@g.bar.kiev

ОЛІЯ ДЛЯ КУТИКУЛИ 

Аби шкіра рук залишалась зволоженою та молодою, важливо користуватися кремом для нігтів та олією для кутикули. Кутикула потребує зволоження щодня, тому використання таких засобів гарантує охайність й доглянутість ваших нігтів. Можна придбати спеціальну олію для кутикули у косметичних магазинах, але також корисно використовувати звичайну оливкову олію. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 поради, як обрати безпечний манікюрний салон