Акторка серіалу "Кріпосна" Ксенія Мішина розповіла про таємного залицяльника, який передає їй квіти на кожен ефір "Танців з зірками"

Світське життя

"Мені дуже приємно, величезне «дякую»!"

Поділитися:

Вже третій сезон поспіль партнерка, яка стає в пару до Євгена Кота, автоматично стає секс-символом. Так було з Надею Дорофєєвою, з Мішель Андраде, тепер, Ксеніє, так з вами. Женю, чи цього сезону дружина не ревнує більше, аніж у попередніх сезонах?

- На паркеті я завжди ставлю собі задачу закохатися у свою партнерку, тому наші танці завжди палкі та пристрасні! Моя дружина зовсім не ревнує і кожної неділі чекає на мене вдома. Хоча раніше вона приїжджала до знімального павільйону…

А чому тепер не приїжджає?

- Ті самі питання їй ставлять: «А, можливо, у Жені роман з партнеркою?» і будуть ставити, тому вона і чекає на мене вдома, так краще.

- Головне, що вона розуміє, що це мистецтво! У житті буває все, але у мене є певні рамки. Я акторка, яка постійно працює з новими партнерами на різних знімальних майданчиках,тому вже навчилася себе контролювати.

Що для цього треба? Може, сказати собі: «Так, він одружений…»?

- Так! Це таке правило! Я знаю дружину Жені, це дуже крута артистка для мене! Я дуже поважаю їх обох!

Сьогодні на паркеті ми бачили головну «зброю» Женю Кота – пілон…

- Кожного разу я думаю, як його краще інтегрувати у танець. Ось сьогодні містичний вечір:я змій-спокусник, а Ксенія – гарна Єва. У нас вийшов гарний симбіоз!

Краса – страшна сила. Я так розумію, що сьогодні ти намагався перевершити своїм скляним оком MELOVIN.

- Це такий образ людини, у якій живе змій.

- Не змій, а демон!

Чи не болить око?

- Трошки. Дуже не зручно у цій лінзі, адже вона на все око.

Ти хоча б щось бачиш?

- Так, але деталі бачу погано.

Євген пробує себе у якості актора, принаймні грав маленьку епізодичну роль спокусника у телесеріалі «Великі вуйки». Чи просив він вас, Ксеніє, скласти десь протекцію у серіалах?

- Він – артист, і я йому часто говорю про те, що йому треба зніматися у кіні! Я познайомила Женю зі своїм агентом, тож, можливо, щось буде!

Ксеніє, чи побільшало у вас залицяльників враховуючи те, що ви дівчина вільна? Як прихильники проявляють свою увагу?

- Є один чоловік, який проходить кожного ефіру з величезним букетом квітів. Він кожного разу якось проривається через охорону, приходить на балкон і дарує їй букет.

Ви знаєте, що це за чоловік?

- Ні! Це таємничий залицяльник…

Зараз можете передати йому «привіт»…

- Мені дуже приємно, величезне «дякую»!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю