Головний актор стрічки «Секс і нічого особистого» Роман Луцький розповів, як знімався у Львові на морозі у латексному костюмі

Світське життя
Дивись відео

«Це було не зовсім приємно, але це потрібно було робити!»

Поділитися:

Романе, сьогодні ви дотрималися дрес-коду, як ніхто: вирішили не тільки одягти смокінг і метелик, але й додати до образу екстравагантний капелюх!

- У мене сьогодні вихідний, але вчора прямо зі знімального майданчику - тому перед вами Петро Сколик з фільму «Фелікс Австрія».

Наразі ви граєте в історичному фільмі «Фелікс Австрія». Те, що для нової ролі вам потрібно було відростити вуса, – це найекстремальніша зміна зовнішності?

- Це мої другі вуса у житті. Форма перших вусів була зовсім іншою. Я думав: «Як їх сприймуть?». Коли я позбавлявся від перших вусів, то у мене сльоза не навернулася, але душа плакала!

Сьогодні ви номіновані у категорії «Найкраща актор у головній ролі» за роль у стрічці «Секс і нічого особистого». У цьому фільмі вам, хлопцю молодому і достатньо, мені здається, сором’язливому багато разів доводилося себе перемагати в якихось речах. Сергій Притула, який написав сценарій до цього фільму, постарався! Що було найважчим у фільмі?

- Мабуть, мене сприймають як сором’язливого, але я нормальний актор! Найважчим, чисто технічно, був латексний костюм. У мінус тринадцять градусів морозу він охолоджує! Це те саме, щоб я обмотався фольгою і вибіг на вулицю! Тим більше, ми знімали у Львові! Я вибігав у цьому костюмі в мороз, кричав «міцні» слова – і львівське панство на балконах стояло, дивилося і, напевно, думало, що ж я там кричу?! Це було не зовсім приємно, але це потрібно було робити! Та в цілому, я насолоджувався процесом!

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю