телепрограма

01:10
01:10
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Вражаючі історії ТСН
Новий проєкт "1+1" Вражаючі історії ТСН, у якому в форматі докускриптед показують реальні найрезонансніші життєві історії українців - героїв сюжетів ТСН.
07:00
07:00
Сніданок з 1+1
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
11:00
Вражаючі історії ТСН
Новий проєкт "1+1" Вражаючі історії ТСН, у якому в форматі докускриптед показують реальні найрезонансніші життєві історії українців - героїв сюжетів ТСН.
12:05
12:05
Оптом дешевше - 2
Сімейство Бейкерів, дванадцятеро дітей, перебирається на літо у великий заміський будинок, в якому вони відпочивали багато років тому. Однак разом з приємними спогадами на світ божий вилазять і старі проблеми в особі Джиммі Мерта і його геніальних дітей. Джиммі дуже пишається своїми нащадками і не упускає можливості втягнути главу Бейкерів у чергове змагання.
14:05
14:05
Трансформери
Звичайний підліток Сем Вітвіккі зайнятий буденними клопотами – школа, друзі, машини, дівчата. Хлопець навіть не здогадується, що у його руках доля людства – ключ до верховної влади, за яку борються дві раси роботів-прибульців Автоботи та Десептікони. Сем разом зі своєю подругою Мікаелою опиняється в епіцентрі смертельного протистояння.
17:00
17:00
Крила кохання
Головні герої серіалу - Санджар і Наре. Закохавшись, вони чекають схвалення своїх родин. Ось тільки батько дівчини навідріз відмовляється давати благословення, забороняє хлопцеві бачитися з дівчиною і погрожує йому. Попри заборони і проблеми, закохані наважуються на таємну церемонію. Ні батько, ні інші про це не мають дізнатися, а закохані гадають, що зможуть втекти і жити окремо від родини. От тільки в день весілля дівчина зникає. Санджар чекав, але вона так і не з'явилася. Вирішивши, що кохана від нього відмовилася, він починає жити своїм життям і забуває її, а через багато років абсолютно випадково зустрічає її і дізнається правду про той день. Але багато що змінилося, і головний герой розуміє, що їм потрібно обговорити деякі речі. Правда, любов ще не згасла і може спалахнути знову, варто тільки захотіти.
Повні випуски
20:00
20:00
Трансформери: Помста полеглих
Історія пригод людей і бойових людиноподібних роботів, здатних перетворюватися на автомобілі. Бамблбі таі Оптімус Прайм мусять зустрітися де з ким більшим за попереднього суперника- Мегатрона.
22:55
22:55
Едвард Руки-Ножиці
У старому замку на пагорбі жив геніальний винахідник. Він був самотній, і справою всього його життя став створений ним хлопець, названий Едвардом. Створював винахідник Едварда поступово – і руки йому зробити не встиг, померши від серцевого нападу. А Едвард залишився із величезними ножицями, які мали тимчасово замінити йому руки. Зате у юнака чуйна душа і добре серце. Продавщиця косметики Пег випадково знайшла його в замку і забрала у свій дім. Едвард швидко полюбив сім’ю, і особливо юну дочку Пег – Кім…

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю