телепрограма

00:05
00:05
Вражаючі історії ТСН
Новий проєкт "1+1" Вражаючі історії ТСН, у якому в форматі докускриптед показують реальні найрезонансніші життєві історії українців - героїв сюжетів ТСН.
01:15
01:15
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Вражаючі історії ТСН
Новий проєкт "1+1" Вражаючі історії ТСН, у якому в форматі докускриптед показують реальні найрезонансніші життєві історії українців - героїв сюжетів ТСН.
07:00
07:00
Сніданок з 1+1
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
11:00
Вражаючі історії ТСН - 2
Проєкт "1+1" "Вражаючі історії ТСН", у якому в форматі докускриптед показують реальні найрезонансніші життєві історії українців - героїв сюжетів ТСН.
11:55
11:55
Ті, що говорять з вітром
Сюжет фільму оповідає нам про часи Другої світової війни. Америка продовжує запеклі бої з Японією в Тихому океані. Протягом війни японці вчаться майстерно розшифровувати секретні американські радіограми. Такі обставини змушують уряд Америки завербувати кілька сотень індіанців Навахо, для того щоб їх рідна мова використовувати у вигляді коду для секретних повідомлень. Морський піхотинець Джо Ендерс отримує завдання: за всяку ціну охороняти Бена Яхзі, який знає секретний код, і якщо він потрапить в полон до ворогів, навіть вбити свого підопічного. Джо необхідно вирішити важливе завдання, чиїм життям пожертвувати - своєї або Бена ...
14:35
14:35
Міцний горішок - 1
Офіцер поліції Нью-Йорка Джон Макклейн прилітає в Лос-Анджелес, щоб зустріти Різдво з дружиною на корпоративній вечірці, організованій в суперсучасному хмарочосі «Накатомі Плаза». У розпал веселощів в будівлю вривається озброєна до зубів група терористів Ганса Грубера. Бойовики захоплюють в заручники всіх співробітників офісу. І поки поліція вважає, що повідомлення про захоплення - чийсь дурний жарт, Джон сам починає знищувати терористів.
17:00
17:00
Крила кохання
Головні герої серіалу - Санджар і Наре. Закохавшись, вони чекають схвалення своїх родин. Ось тільки батько дівчини навідріз відмовляється давати благословення, забороняє хлопцеві бачитися з дівчиною і погрожує йому. Попри заборони і проблеми, закохані наважуються на таємну церемонію. Ні батько, ні інші про це не мають дізнатися, а закохані гадають, що зможуть втекти і жити окремо від родини. От тільки в день весілля дівчина зникає. Санджар чекав, але вона так і не з'явилася. Вирішивши, що кохана від нього відмовилася, він починає жити своїм життям і забуває її, а через багато років абсолютно випадково зустрічає її і дізнається правду про той день. Але багато що змінилося, і головний герой розуміє, що їм потрібно обговорити деякі речі. Правда, любов ще не згасла і може спалахнути знову, варто тільки захотіти.
Повні випуски
20:00
20:00
Міцний горішок - 2
Напередодні Різдва група терористів з числа колишніх спецназівців захопила вишку зв’язку в аеропорту, і тепер літаки, що йдуть на посадку, залишилися «сліпими», а пальне закінчується і летіти в інший аеропорт вони не можуть. Мета терористів - звільнити відомого наркобарона. Щоб показати уряду серйозність своїх намірів, злочинці вже підірвали один цивільний літак. Наступний на черзі той, в якому с Джоном Макклейном на Різдво летить кохана дружина. Банда підготовлена до всіх випадковостей, за винятком однієї - зустрічі з безстрашним нью-йоркським поліцейським
22:20
22:20
Гарячі голови - 2
Льотчик Топпер Харлі покинув службу і живе в далекому буддистському монастирі, де віднаходить гармонію всередині себе. Але країні знову потрібен герой. І Харлі Топпер з небажанням залишає ченців, щоб повернутися на службу. Йому доручають -як і завжди-особливо важливе секретне завдання з порятунку заручників з злочинних рук Саддама Хусейна

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю