Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Юлія Бориско: Цікаві факти про ведучу, які ви не знали

Юлія Бориско
Сьогодні ведуча ТСН святкує день народження.

Свій день народження ведуча ТСН Юлії Бориско зустрічає разом з коханим чоловіком у столиці Іспанії. На своїх сторінках у соцмережах іменинниця ділиться світлинами та враженнями від мандрівки та свята.

«Мені — 41. Вибрановському — 41. Сьогодні. Цьогоріч ми подарували одне одному Мадрид, Валенсію. І одне одного», — написала ведуча у своєму Facebook.

Фото: facebook.com/yulia.rvvp

У день народження Юлії Бориско 1plus1.ua зібрав кілька цікавих фактів із її біографії.

1. Народилася 1978 року у Львові. Вищу освіту здобула у рідному місті — у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

2. Працювала в ТСН журналістом від 2001-го до листопада 2004-го року, а 2008-го повернулася на канал, щоб стати ведучою. 

3. Юлія святкує день народження в один день із коханим чоловіком — телепродюсером Романом Вибрановським. Цікаво, що вони ще й були однокурсниками.

«Народитися в один день і перетнутись у житті — це не просто так. Іноді — лише невловима ниточка зв'язку і взаємні вітання раз у рік. А іноді — наш варіант», — вважає ведуча. 

Фото: facebook.com/yulia.rvvp

4. Подружжя виховує двох дітей — 16-річну Соломію та 13-річного Марка.

5. Юлія Бориско переконана, що її завдання як ведучої — не привернути увагу до свого образу, а акцентувати всю увагу на інформації, яку вона доносить глядачам із телеекранів.

До того ж ведуча намагається уникати публічності. «Я не хочу, щоб мої діти потім мені казали, що їм не вистачало материнського тепла. До речі, чоловік часто чекає мене вдома після ефірів, і що найстрашніше – зі смачною вечерею», — ділилася Бориско.

Фото: instagram/boryska_

6. Цікаво, що Юлія вже давно відмовилася від вживання м’ясних страв.

7. Юлія — «сова», вже багато років поспіль не лягає спати раніше другої години ночі.

8. Удома на ведучу чекає не лише чоловік та діти, а й улюблений пес Боно.

Фото: instagram/boryska_

9. 2013 року Бориско дебютувала як модель на Ukrainian Fashion Week. «Останній тиждень перед показом я провела на запареній гречці зранку, на маленькій пляшечці кефіру в обід і на одному яблучку ввечері», — зізналася вона «Світському життю».

Фото: facebook.com/yulia.rvvp

10. Брала участь у соціально-освітньому турі «Ті, що вражають». Проект реалізується командою ТСН спільно з Посольством Великої Британії в Україні та має на меті надихнути українців  на створення сучасних, зручних та доступних міст, привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, а також поглибити розуміння українців про реформу децентралізації та домагатися позитивних змін у їхньому рідному селі чи місті.

Фото: facebook.com/yulia.rvvp

Дізнавайся більше про улюблених зірок у наступних матеріалах:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

ТСН
Повні епізоди
2019-11-28
Топ новини
Новини
Новини