Багато хто із теперішніх секс-символів ТуреччиниНайвродливіші актриси турецьких серіалів (фото) у минулому працював у модельному бізнесі та перемагав у престижних модельних конкурсах.

КЕНАН КАЛАВ (54 років)

Згадуючи акторів, які завоювали серця наших глядачок, не можна оминути Кенана Калава. Успіх йому принесла роль Кямрана в першій телеекранізації роману Нурі Гюнтекіна "Корольок – пташка співоча". На початку 90-х років був затриманий за перевезення наркотиків у Барселоні. Його засудили до десяти років ув'язнення, але у 1996 році його помилував король Іспанії Карлос. У 1999 році актор повернувся до Туреччини, де продовжив акторську кар'єру в кіно і на ТБ. На його рахунку Калава 25 ролей.

ХАЛІТ ЕРҐЕНЧ (46 років)

Коханий чоловік Хюррем і правитель Османської імперії Халіт Ерґенч тривалий час працював як вокаліст і танцюрист разом із співачкою Айше Пеккан. Халіт – відмінний танцюрист. Турецькі глядачі переконалися в цьому, побачивши його в шоу "Танці для дорослих". Працював у театрі, на ТБ, знявся в багатьох фільмах і серіалах. Прославився завдяки проектам "Наш урок: Ататюрк", "Тисяча і одна ніч" і "Величне століття".

МЕХМЕТ АКІФ АЛАКУРТ (36 рік)

Головний герой "Сили" Мехмет Акіф Алакурт у 1998 став переможцем конкурсу "Принц Туреччини". У 2001 році переміг на конкурсах "Найкраща модель Туреччини" і "Найкраща модель світу". Працював у різних модельних агентствах Європи. З 2002 року з успіхом знімався в турецьких телесеріалах. Популярності набув після виконання ролі – Борана Ага в серіалі "Сила".

БУРАК ОЗЧИВІТ (31 рік)

У Бурака ОзчівітаБурак Озчивіт і Фахріє Евджен готуються до весілля схожа біографія. У 2003 році переміг на конкурсі чоловіків-моделей, завоював друге місце на конкурсі "Найкраща модель Світу". З 2000 року активно знімається в кіно. Глядачі 1+1 полюбили його в ролі Балі Бея. Після успіху серіалу Величне століття прийняв естафету у Кенана Калава та зіграв головну роль у новій екранізації Королька разом із Фахрі Евджен.

ЧАГАТАЙ УЛУСОЙ (25 років)

Коханий Феріхі Чагатай Улусой родом із Боснії. У 2010 році здобув перемогу в конкурсі "Best Model of Turkey". До акторській кар'єрі ставиться серйозно. Після закінчення школи акторської майстерності активно пробує себе в кіно та серіалах.

Секс-символ Туреччини показав дивовижні відео з відпочинку в АфриціЕРКАН ПЕТЕККАЙ (44 роки)

Зірка нового серіалу Уламки щастя, що скоро стартує на 1+1, ще з юності Еркан Петеккай цікавився акторською майстерністю. Після випуску з драматичного відділення Анатолійської державної консерваторії актор працював у Стамбульському державному театрі. Популярність Еркан Петеккай здобув після зйомок в серіалі «Прекрасні дні» (1998 рік). 

Нагадаємо, що 1+1 презентує найдраматичнішу прем’єру сезону – турецький серіалу про любов Уламки щастя – історію про долю двох сімей з різних прошарків суспільства, які несподівано дізналися, що через помилку в пологовому будинку вже 15 років виховують дітей одна одної.