Лідія Таран

  Ведуча і кореспондентка ТСН. Народилася у Києві, в сім'ї журналістів. Здобула журналістську освіту в КНУ ім. Т. Шевченка. Понад 20 років в ефірі, 15 з яких ведуча ТСН. Володарка премій «Телезірка» та «Телетріумф», входить у 100 найвпливовіших жінок за версією журналу «Фокус». 

  Володіє французькою мовою. З 2022 року кореспондентка ТСН у Франції. Зокрема готувала матеріали про 15-річну Альону Загребу з Маріуполя, яка фільмувала кадри блокадного міста. Проводила розслідування щодо гастролей Європою російських театральних труп, які видають себе за українські. Також з перших днів повномасштабного вторгнення співпрацює з мерією міста Нансі, розповідає французькою про війну в Україні на міських заходах, спілкується з французькими і європейськими медіа, зокрема давала інтерв'ю радіо Нансі, газеті «L’EST républicain» тощо. 

  Кураторка благодійного проєкту «Здійсни мрію», який вже 7 років допомагає відчути щастя маленьким пацієнтам лікарень. Рух не припиняє своєї роботи навіть під час повномасштабної війни. Серед здобутків команди для мрійників - створення супермобіля, запуск космічної ракети, знайомство зі справжнім драконом, зустріч з Кріштіану Роналду та інші. Запуск променя – сигналу, який складався із закодованих 100 000 малюнків мрій українських дітей у космос, підтримали в NASA. 

  Виховує школярку доньку Василину. 
   

  читати більше
  Соціальні мережі:
  Новини
  Показати більше
  програми

  Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

  Приймаю