Наталія Мосейчук

Ведуча 1+1 Україна у марафоні "Єдині новини" від 1+1, веде свій Youtube-канал, ведуча інтерв’ю-проекту VIP. Менш, ніж за рік війни Youtube Мосейчук набрав майже півмільйона підписників. Опубліковано понад 100 ексклюзивних інтерв’ю. Сумарний перегляд всіх розмов на каналі вже сягнув відмітки у 45 млн переглядів +. Спілкувалася на інтерв’ю з Президентом України Володимиром Зеленським, Президентом Польщі Анджея Дуда та Президенткою Єврокомісії Урсулою фон Дер Ляйн. Взяла інтерв’ю у очільника СБУ Василя Малюка та очільника ГУР МО України Кирила Буданова, керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, а також  командирів Азову Богдана Кротевичем та  Іллі Самойленко, військової ЗСУ Ольги Бігарь, співака Святослава Вакарчука та інших. 

Вчителька англійської мови за освітою. Кураторка соціального проєкту “Право на освіту”, що підтримує вчителів, ініціює і впроваджує зміни у системі навчання маленьких пацієнтів лікарень. Кураторка Школи Супергероїв, що відкрила свої осередки в «Охматдит» міста Києва, лікарнях Житомира, Херсона, Дніпра, Харкова. Незабаром відкриються школи у Львові та Національному Інституті Раку (Київ). Кураторка всеукраїнської щорічної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Має свою номінацію «Вибір серцем». Опікується  безкоштовним курсом з психології травми “Знати, як допомогти” на онлайн-платформі Edera, що особливо корисний батькам та вчителям. Займається благодійністю. У 2021 році у прямому ефірі провела випуск ТСН з Вашингтона під час церемонії інавгурації Президента США Джо Байдена. У 2022 році команда Наталії Мосейчук стала першою іноземною телевізійною групою, якій компанія Байкар показала іспити нового безпілотного винищувача Кизилельма - секретної зброї турецької оборони. 

До дня Незалежності у 2022 році отримала високу державну нагороду - Орден Княгині Ольги ІІІ ступеню за мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Мама синів Матвія та Антона. Має музичну освіту за класом фортепіано, володіє голосом меццо сопрано.

читати більше
Соціальні мережі:
Новини
Показати більше