Жіночий Квартал
Дивись відео
Повні випуски

Жіночий Квартал

Для багатьох учасниць «Жіночого Кварталу» проект став можливістю відкрити себе по-новому. Для глядачів – це можливість розслабитися та скуштувати ситну порцію гумору. До того ж у багатьох номерах можна впізнати себе, а трохи самоіронії нікому не завадить.

Вмикай «Жіночий Квартал» — буде смішно, чудово та ще й красиво! 

Показати більше

Учасники

Настя Коротка
Настя Коротка

Актриса Жіночого Кварталу. Батьки – журналісти. Настя Коротка навчалась в Бердянську на хореографа. Унікальною своєю рисою Настя називає вміння підбадьорити. До Жіночого Кварталу дівчину можна було побачити у шоу «Орел і Решка» та «Велика різниця». Улюблений серіал – «Друзі». Заміжня, має доньку.

Олена Кравець
Олена Кравець

Актриса Жіночого Кварталу. Матір – економіст, батько – металург. Олена Кравець навчалась на фінансиста-економіста. Називає себе людиною, яка вічно запізнюється. Її можна побачити у проектах студії Квартал 95. Улюблений фільм – «Реальна любов». Заміжня, має трьох дітей.

Тетяна Песик
Тетяна Песик

Актриса Жіночого Кварталу. Матір – кухар, батько – працівник ЖЕКу. За освітою Таня Песик економіст та маркетолог. До Жіночого Кварталу грала у таких проектах: «Бійцівський клуб», «Команда VIP Тернопіль», «Ліга Сміху», «Ігри приколів», «Країна У», «Готель Галичина». Вперше на сцену вийшла 2006 року в команді КВК. Улюблені фільми: «Острів проклятих» та «Втеча з Шоушенка». Незаміжня.

Марта Адамчук
Марта Адамчук

Актриса Жіночого Кварталу. Матір – завуч у школі, батько – водій. Навчалась за спеціальністю «естрадний вокал». До Жіночого Кварталу її можна було побачити у шоу «Голос країни», «Танці з зірками», «Х-фактор» та почути у саундтреках до фільму Олексія Залевського «Z Joke». Улюблений фільм – «Легка поведінка». Мріє стати дружиною президента. Про особисте життя не говорить.

Олександра Машлятіна
Олександра Машлятіна

Актриса Жіночого Кварталу. Батько – підполковник СБУ у відставці, матір працює у податковій. За фахом Саша Машлятіна – перекладач англійської мови. Називає себе нахабною дівчинкою з чоловічим характером. До Жіночого Кварталу виступала з командою «Тріо різні» в «Лізі сміху», «Країна У», «Казки У». Улюблений фільм – «Москва сльозам не вірить». Мріє спробувати себе у ролі режисера. Три роки зустрічається з хлопцем, який живе у США.

 

Катерина Нікітіна
Катерина Нікітіна

Актриса Жіночого Кварталу. Матір – викладач в університеті, батько – зварювальник. Навчається Катя Нікітіна за спеціальністю «інженер комп'ютерних систем». Була учасницею шоу «Ліга сміху». Перший заробіток: з 17 років почала викладати малюкам танці. Улюблена книга – «Молль Флендерс» Даніеля Дефо. Незаміжня.

Віра Кекелія
Віра Кекелія

Актриса Жіночого Кварталу. Мати Віри Кекелії – комірниця на заводі, батько – таксист. Має освіту фінансиста. До Жіночого Кварталу дівчину можна було побачити у шоу «Голос Країни», «Танці з зірками» та групі «А.Р.М.И.Я». Серед улюблених виконавців: Justin Timberlake, Bruno Mars та Jessie J. Заміжня.

Валерія Товстолєс
Валерія Товстолєс

Актриса Жіночого Кварталу. Жила у Дніпрі. Матір – вчителька біології та хімії, батько – вчитель фізкультури. Отримала освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит». Знімалась в шоу «Ліга сміху», «Розсміши коміка». Улюблений фільм – «Як вийти заміж за мільйонера» з Мерилін Монро. Є хлопець.

Анастасія Євтушенко
Анастасія Євтушенко

Актриса Жіночого Кварталу. Батьки – фізики-математики. Навчалась на актрису драмтеатру та кіно. Головним досягненням називає схуднення на 50 кілограмів. Працює у «Молодому театрі». Улюблені книги: Соломонова Книга Екклезіаста і Т. Шевкунов «Несвяті святі». Про особисте життя не говорить.

Лалі Ергемлідзе
Лалі Ергемлідзе

Актриса Жіночого Кварталу. Родом з міста Київ. Батьки – банківські працівники на пенсії. Має дві освіти: артист-вокаліст та менеджер. Пише та виконує музику в стилі «електро свінг». Лалі можна було побачити у балеті Freedom Jazz, LALIKO, «Голос країни», участь в нацвідборі на Євробачення-2017. Улюблений фільм – «Охоронець». Мріє побувати у Новій Зеландії. Заміжня, має маленьку доньку.

Еліна Мбані
Еліна Мбані

Актриса Жіночого Кварталу.  Батьки Еліни Мбані – приватні підприємці. Навчалась на викладача музики. До Жіночого Кварталу її можна було побачити у шоу «Голос Країни», «Х-фактор», «Ліга сміху». Вперше вийшла на сцену в 10 років з сольним виступом. Улюблені виконавці: Rihanna, Christina Aguilera та Kanye West. Про особисте життя не говорить.

Ірина Сопонару
Ірина Сопонару

Актриса Жіночого Кварталу. Батьки – приватні підприємці. Навчалась у Чернівецькому університеті імені Юрія Федьковича. До Жіночого Кварталу була задіяна у таких проектах: «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Ліга Сміху», «Ігри приколів». Серед улюблених виконавців: LP та Justin Timberlake. Мріє отримати роль у повнометражному кіно. Заміжня.

Анастасія Оруджова
Анастасія Оруджова

Актриса Жіночого Кварталу. Навчалась Анастасія Оруджова на журналіста. До Жіночого Кварталу Настю можна було побачити у таких проектах «Ліга сміху», «Ігри приколів», «Країна У»; «Казки У», «Розсміши коміка», «Камеді Баттл». Серед улюблених виконавців: Bruno Pelletier, Jorja Smith, Anohni, Constantin та AntohaMC. Незаміжня.

Ольга Жуковцова
Ольга Жуковцова

Актриса Жіночого Кварталу. Батьки – інженери. Має акторську та режисерську освіту. До проекту Жіночий Квартал знімалась у «Слуга народу», «Село на мільйон», «Розсміши коміка». У вільний час вирощує квіти та пише сценарії. Заміжня, має 5-річного сина.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю