Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
життя,після,життя,мазуров,воробйов,серіал,смерть Юрій Мазуров і Сергій Воробйов - друзі дитинства. Але раптом Юрій вбиває Сергія, бажаючи заволодіти його часткою в бізнесі. Однак Сергій, боєць за вдачею, не бажає легко розлучатися з життям. Потрапивши на небо, він умовляє диспетчера небесної канцелярії повернути його в світ людей.  
Дивись відео

Юрій Мазуров і Сергій Воробйов - друзі дитинства. Але раптом Юрій вбиває Сергія, бажаючи заволодіти його часткою в бізнесі. Однак Сергій, боєць за вдачею, не бажає легко розлучатися з життям. Потрапивши на небо, він умовляє диспетчера небесної канцелярії повернути його в світ людей.  

Життя після життя
Життя після життя – дивись з 2 липня на 1+1
Він повернувся з неба на 40 днів. Гостросюжетна прем'єра Життя після життя – дивись з 2 липня о 20:15 на 1+1.
Показати більше
Показати менше
Обраний плейлист
Анонси
1 із 9 відео

Юрій Мазуров і Сергій Воробйов володіють успішним бізнесом. Вони з дитинства - не розлий вода, і багато разом пройшли. Але навіть настільки міцна дружба не витримує випробування жадібністю. Юрій вбиває Сергія, бажаючи заволодіти його часткою в бізнесі. Однак Сергій, боєць за вдачею, не бажає легко розлучатися з життям. Потрапивши на небо, він умовляє диспетчера небесної канцелярії повернути його в світ людей. Адже там залишилася його вагітна подруга Світлана, що володіє акціями компанії. Без її частки Мазуров не досягне своєї мети. Сергій повертається на землю в тілі невдахи-самогубця, щоб захистити свою дівчину і прожити ще одне насичене життя.