Знай наших
Дивись відео
Повні випуски

Знай наших

Щоденно Україну відвідують тисячі бізнесменів, спортсменів, студентів і просто туристів з інших країн. Усі вони закохуються в нашу батьківщину - та в її мешканців! Саме враження іноземців про Україну та бажання іронічно поглянути на самих себе їх очима надихнули 1+1 на створення нового, веселого та драйвового серіалу – скетч-шоу “Знай наших”.

Герої скетчів  - гості нашої країни, котри познайомляться з унікальними, винахідливими і найяскравішими українцями різних професій! Впродовж серіалу місцеві знову і знову потраплятимуть разом з іноземцями в знайомі кожному, але при цьому унікальні історії. По усій країні, від Тернополя до Одеси, гості України зіткнуться з неймовірним українським колоритом, відчують наше життя зсередини, зустрінуться з найяскравішими представниками різних регіонів, і, можливо, навіть захочуть змінити громадянство. Тому що зрозуміють: бути українцем - найбільше щастя на Землі!

 

Турок Фатіх змагається за симпатію майбутньої тещі - тітки Рози

 

 

Заради кохання до українки турок Фатіх проміняв сонячну Анталію на колоритну Одесу. На шляху до його щасливого сімейного життя залишилася єдина перешкода - теща.

 

 

Дід Тарас навчає шведів життевих мудрощів

 

 

Туристи Карл і Олаф приїхали зі Швеції у відпустку і оселилися у найгостиннішого в Україні полтавчанина. Дід Тарас влаштовує дорогим гостям сповнений новими враженнями відпочинок... з користю для господарства.

 

 

Журналіст каналу Раша Тумороу вигадує хунто-новини

 

 

За завданням московського телеканалу Раша Тумороу журналіст Іван Холодін разом з оператором опинилися у Львові. В прямому ефірі вони повинні показати всі жахи «фашистської хунти» і підступність «натовських прихвоснів», але через їх відсутність  доводиться вигадувати небилиці про жителів столиці Галичини.

 

 

Грузинський реформатор Зураб Кохеті проводить реформи - дівочих сердець!

 

Грузинський міністр-реформатор Зураб Кохеті прилетів до Києва, щоб розігнати бюрократію і вдихнути життя в українську економіку, але замість рішучих дій займається особистим піаром. На своїх прес-конференціях він жартує і заграє з дівчатами. І не народився ще той журналіст, який зможе загнати харизматичного грузина у глухий кут!

 

Румунський контрабандист Янош Попеску​ шукає компроміси на українському кордоні

 

 

Румунський контрабандист Янош Попеску - завсідник пункту митного контролю між Румунією і Україною. Подейкують, що він здатний провезти навіть ларьок з вишиванками на Красну площу. Але тепер - після реформ на українській митниці - контрабандисту доводиться шукати більш витончені способи перетину кордону.

 

 

Вас вітає Говерла Airlines​! Чи злетить політик-втікач у небо?

 

 

Оголошений в розшук тепер уже громадянин Кіпру Миколас Яніс Азаріс вибрав єдиний безпечний спосіб втечі з України - рейс компанії «Говерла Airlines». Але він навіть не підозрював про усі «переваги» вітчизняного сервісу.

 

 

Принципова абітурієнтка Христя Бандура проти екзаменатора-хабарника

 

 

Канадка з українським корінням Христя Бандура приїхала на Батьківщину своїх предків, щоб вступити до Харківського педагогічного університету. На превеликий жаль професора, студенка ігнорує всі його натяки на хабар, оскільки просто не уявляє, що це таке.

 

Тернопільський футболіст Антуан Буба Діуф​ забув про Сенегал і цитує Шевченка

 

 

Тернопільський ФК «Колосок» став для сенегальця Антуана Буба Діуфа рідною домівкою. Президент клубу Назар і футбольний агент Шнирюк намагаються підзаробити на Антуані і продати його за кордон. Але легше всіх корупціонерів відучити від хабарів, ніж змусити Бубу покинути свою другу Батьківщину.

 

 

Білоруська сім'я Лукашевичів звикає до київської гостинності

 

 

У сім'ї Лукашевичів з маленького білоруського селища два свята: день, коли голова сім'ї завів свій "Запорожець", і день, коли вони виграли в лотерею путівку в найрозкішніший готель Києва. Але для незвичних до розкоші провінціалів випробуванням тут стає все. Навіть шведський стіл.

 

 

Зіткнення менталітетів: американський коп зустрів капітана Тарасенка

 

 

Капітан американської поліції Макбукерс приїхав в Україну для проведення атестування особового складу новоствореної української поліції. Тепер капітан міліції Тарасенко змушений доводити свою профпридатність без шоколадки і конверта.

 

 

Біда німецького інженера Хоффмана - ледацюга-майстер Кутько

 

 

Німецький автоконструктор Юрген Хоффман став головним консультантом Запорізького автомобільного заводу. Він повинен зрушити з мертвої точки український автопром. Але для початку йому треба зрушити з п'ятої точки бувалого майстра зміни Пал Палича.

 

 

Творці скетч-шоу зібрали на знімальному майданчику веселу та різнобарвну компанію! Ролі виконують Володимир Горянський, Ольга Кіяшко, Назар Задніпровський, Костянтин Корецький, Олександр Ярема. Продюсери шоу – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Олександра Лозинська. Режисером проекту виступив Семен Горов, котрого глядачі 1+1 пам’ятають за серіалами “Останній москаль” та “Найкращий тиждень мого життя” – абсолютні хіти нашого ефіру. Оператором-постановником став Анатолій Сахно. Креативний продюсер - Михайло Гусаров, виконавчі продюсери – Олег Кирилов, Надія Мирна. Автори сценарію - Михайло Гусаров, Володимир Дюба, Ігор Терехов, Володимир Мирошниченко. Виробництвом продукту займається продакшн-студія «Рога и копыта».

Спостерігайте за веселими та непередбачуваними пригодами іноцемзів в Україні разом з нами! 

Показати більше

Плейлисти

Плейлистів немає

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю