НОМІНАЦІЯ ВИБІР СЕРЦЕМ
ВІД НАТАЛІЇ МОСЕЙЧУК
Мета цієї номінації – знайти вчителів, які мають час, сили та натхнення і навчають маленьких пацієнтів у медичних установах. Право на освіту має кожна дитина! Незалежно від того, здорова чи перебуває на лікуванні. Голосування за номінантів розпочнеться 2 вересня.
Про проект
Право на освіту - соціальний проект ТСН за кураторства Наталії Мосейчук, покликаний пришвидшити реформи в галузі освіти. В ході розслідування та моніторингу, команда виявила, що ми втратили право на освіту маленьких пацієнтів. Наразі ніхто не опікується освітою хворих дітей. У цивілізованому світі школи в лікарнях є нормою. Мета команди проекту відкрити освітні простори у 33-х лікарнях у всіх областях України.

Наталія Мосейчук куратор премії вчителів Global Teacher Prize Ukraine, як і минулі два роки, оголосила власну номінацію «Вибір серцем» для всіх вчителів, які подадуть заявки, незалежно від ТОП 50 чи ТОП 10.Подарунком у 2019 році від ведучої стане грошова винагорода 70 тисяч гривень та поїздка у Дубай на освітній форум Global Teacher Prize

Приєднуйтесь в соцмережах: