1+1 презентує найдраматичнішу прем’єру сезону – турецький серіал про любов Уламки щастя.

Центральна лікарня - новий український серіал про людські стосунки в обрамленні медичної проблематики. У центральну лікарню провінційного міста, де одним із провідних лікарів-хірургів працює молода, красива та вольова жінка Маргарита Сергіївна (Ольга Гришина), приїздить талановитий лікар-хірург Рустам (Ахтем Сеітаблаєв ). Маргариту і Рустама пов’язує давній роман ще зі студентських часів. Почуття між давніми закоханими спалахують з новою силою, і Маргарита Сергіївна опиняється перед непростим вибором – пробачити чи ні кохання свого життя. Змагається з Рустамом та бореться за прихильність Маргарити провідний хірург лікарні та улюбленець жінок Максим, роль якого виконав Марк Дробот.

Моя країна. Прекрасна і незалежна — спільний проект телеканалу 1+1 і Першої Приватної Броварні. Протягом шести місяців ми знімаємо сюжети про те, як виглядає Україна з висоти пташиного польоту. 

Учасники третього сезону «Голос. Діти» — абсолютно нове покоління дітей, сучасних, яскравих і вільних від стереотипів, сміливих у самовираженні, при цьому – вони володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами.

Голос країни на 1+1 – це головне вокальне шоу України, яке відкриває співочі таланти. Зараз у ефірі - шостий сезон із "платиновою четвіркою" наставників. У тренерських кріслах – Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Іван Дорн і Потап. Ведучі проекту – Юрій Горбунов і Катерина Осадча. Голос країни охоплює чотири етапи: Сліпі прослуховування, Бої, Нокаути, Прямі ефіри. Над виробництвом шоу працює 1+1 Продакшн.