Василь Вірастюк і Юрій Горбунов побилися на зйомках "1+1 удома: 8 Березня"!

Вже зовсім скоро, 8 березня, о 20:15, на каналі 1+1 відбудеться прем'єра мюзиклу "1+1 удома: 8 Березня".

Вже зовсім скоро, 8 березня, о 20:15, на каналі 1+1 відбудеться прем'єра мюзиклу "1+1 удома: 8 Березня". Як повідомлялося раніше, одну з ролей у стрічці виконує володар титулу "Найсильніша людина планети" Василь Вірастюк. Він грає добродушного, але дуже сильного працівника аеропорту, під гарячу руку якому краще не потрапляти.

За сценарієм, в аеропорт прибувають головні герої, яких грають ведучі 1+1 Юрій Горбунов, Марина Леончук і Людмила Барбір. По ходу дії гучна компанія перетворює залу чекання на величезну дискотеку. Аеропорт стоїть на вухах. А в центрі масових гулянь опиняється герой Василя Вірастюка, який не тільки співає, а й танцює разом з усіма. Та забава припиняється, коли герой Юрія Горбунова в пориві веселощів намагається обійняти героя Василя. Витримати таке той не може і спритним рухом свого кулака дає зрозуміти Тимофієві Мартинюку (Юрій Горбунов), що його особистий простір краще не порушувати.

Сцену зняли за кілька дублів, тому Юрієві Горбунову довелося не раз зустрітися з кулаками Василя Вірастюка. На щастя, під час зйомок жоден актор не постраждав.

Нагадаємо, "1+1 удома: 8 Березня" - це продовження комедійного новорічного фільму "1+1 удома". В ньому беруть участь актори "Кварталу 95" і ведучі 1+". "Кварталівці" Володимир Зеленський, Євген Кошовий і Олена Кравець грають бандитів. А ролі позитивних персонажів дісталися ведучим 1+1: Людмилі Барбір, Марині Леончук, Юрієві Горбунову, Руслану Сєнічкіну та іншим.

Дивіться прем'єру мюзиклу "1+1 удома: 8 Березня" у суботу, 8 березня, о 20:15 на каналі 1+1!

Більше новин