Телепрограма 1+1 Україна

00:10
00:10
Ті, що говорять з вітром
Сюжет фільму оповідає нам про часи Другої світової війни. Америка продовжує запеклі бої з Японією в Тихому океані. Протягом війни японці вчаться майстерно розшифровувати секретні американські радіограми. Такі обставини змушують уряд Америки завербувати кілька сотень індіанців Навахо, для того щоб їх рідна мова використовувати у вигляді коду для секретних повідомлень. Морський піхотинець Джо Ендерс отримує завдання: за всяку ціну охороняти Бена Яхзі, який знає секретний код, і якщо він потрапить в полон до ворогів, навіть вбити свого підопічного. Джо необхідно вирішити важливе завдання, чиїм життям пожертвувати - своєї або Бена ...
02:35
02:35
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
07:00
07:00
Сніданок. Вихідний
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
Зараз в ефірі
11:00
Зараз в ефірі
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
17:30
17:30
Вечірній квартал
Талановиті коміки показують всі, навіть найбільш сумні політичні новини в позитивному світлі. Ніхто не сховається від їх пильного погляду, адже «кварталівці» не просто помітять відому особистість, а й зроблять на неї пародію. А все заради того, щоб посміятися над ситуацією і знайти з неї вихід.
Повні випуски
19:30
19:30
Кінґсмен: Таємна служба
Заснований на популярному коміксі, фільм «Kingsman: Секретна служба» від режисера Метью Вона розповідає історію секретної шпигунської організації. Представник служби вербує до її лав зухвалого вуличного хулігана. Тепер хлопцю доведеться пройти суперзмагальну програму підготовки, щоб відбити удар злого техногенія.
22:00
22:00
Хроніки Нарнії: Підкорювач Світанку
За два роки Едмунд і Люсі не втратили надії потрапити в Нарнію. Разом зі своїм кузеном Юстасом вони випадково потрапляють на борт корабля «Підкорювач Світанку». Вони хочуть допомогти Каспіану знайти друзів його батька – сімох лордів, вигнаних з королівства за час недовгого правління тирана Міраза. Чи зможуть герої впоратися з таким завданням У їхніх руках доля Нарнії!

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю