Телеканал «1+1» знімає комедію про пригоди львів'янина в Одесі

Цієї осені «1+1 Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1» розпочав зйомки 12-серійної комедії «Догори дриґом».

Телеканал 1+1 розпочав зйомки 12-серійної комедії «Догори дриґом» про пригоди львів'янина в Одесі. Проект є адаптацією іспанського формату «Alli Abajo».

За сюжетом консервативна львів'янка Уляна відправляється на відпочинок у південну тусовочну Одесу зі своїм 30-річним сином Мар'яном. Для Мар'яна ця поїздка – випробування, яке просто потрібно пережити. Але вже в перший день все перевертається «догори дриґом».

В результаті нещасного випадку Уляна опиняється в лікарні і впадає в кому. Тепер Мар'ян змушений закинути звичне життя у Львові і залишитися в Одесі на невизначений термін. Тут йому належить відчути весь одеський колорит, знайти нових друзів і роботу, а ще познайомитися з темпераментною медсестрою Олею.

«Не секрет, що жителі різних областей України зустрічають один одного не тільки по одежинці або розуму, а й відповідно до регіональних стереотипів. Звідси безліч казусів, жартів і анекдотів. І хто краще створений для чесного обміну думками, ніж одесити і львів'яни? Звичайно, головне в нашому сюжеті – це сім'я і кохання, тому, незважаючи на суперечності, які ніби виникають між героями, в історії ми перш за все прагнемо доброти, легкості і сердечності», - коментує головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу «1+1» Олена Васільєва.

Над виробництвом комедії працює команда «1+1 Продакшн» під керівництвом Вікторії Лєзіної. Режисером серіалу виступив Максим Делієргієв, оператор-постановник – Ігор Іванов, художник-постановник – Володимир Ольхов, креативний продюсер – Дмитро Савьяненко, виконавчий продюсер – Роман Лукін.

Головні ролі в серіалі «Догори дриґом» виконали Олесь Федорченко, Ліліана Ребрик, Вікторія Литвиненко, Наталія Сумська, Володимир Горянський, Володимир Ніколаєнко, Катерина Кістень, Віталій Іванченко, Назар Задніпровський, Наталія Васько та інші.

Вихід комедії в ефірі каналу «1+1» запланований на 2017 рік.

Більше новин