Програма "Гроші" відкриє Громадську приймальню в центрі Києва

Цієї суботи автори програми чекатимуть на всіх, хто готовий поділитися фактами корупції та несправедливості.

Цієї суботи автори програми чекатимуть на всіх, хто готовий поділитися фактами корупції та несправедливості.

3 жовтня на Майдані Незалежності глядачі, які мають теми для розслідувань, зможуть розповісти команді "Грошей" про факти беззаконня та зловживання владаю. З 12:00 до 15:00 ведучий програми Олександр Дубінський разом із журналістами особисто спілкуватиметься з усіма бажаючими, та прийматиме заявки на розслідування.

"Громадська приймальня" - спецпроект програми "Гроші", який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни. Ця імпровізована приймальня створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, з якою довелося стикнутись у житті.

"Якщо ви хочете познайомитися з нашою командою в реальності, 3 жовтня приходьте на Майдан Незалежності, приносьте свої проблеми – а ми будемо намагатися вам допомогти", - закликав ведучий "Грошей" Олександр Дубінський.

Якщо ви втратили надію та втомились оббивати пороги кабінетів чиновників, правоохоронців або можновладців у пошуках правди – вам у "Громадську приймальню"!

Всі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми "Гроші".

Журналістські розслідування від програми "Гроші" відкривають новий інформаційний тиждень на 1+1 щопонеділка о 22:00.

Більше новин