Стала відома дата прем’єри серіалу «Моя улюблена Страшко» на 1+1

Вже 30 серпня о 20:45 на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікувана прем’єра україномовного серіалу «Моя улюблена Страшко».

Головні ролі виконають молода українська акторка, випускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська, та актор театру та кіно Олександр Соколов.

Напередодні великої прем’єри, телеканал 1+1 продовжує знайомити глядачів із акторами серіалу «Моя улюблена Страшко».

Так, наречену головного героя, успішну менеджерку Яніну у серіалі втілить відома акторка Дар’я Баріхашвілі. Дар’я зіграла і в фільмі «Пульс», який незабаром покажуть на телеканалі 1+1.

«Коли я дізналася, у який проект мене покликали на проби, то я неймовірно зраділа, бо «Дурнушка Бєтті» — це серіал з мого дитинства, фанатом якого я була. Мені неймовірно подобається моя героїня Яніна. Вона справедлива, чесна, відповідальна і вірна як в роботі, так і у коханні. Мені теж притаманна риса вірності. Я звикла віддаватись на 100 відсотків, як в стосунках, так і в роботі. Образ, який мені підібрали художники по гриму і костюмах, просто неймовірний, кайфую кожного разу, приходячи на майданчик. Вже з нетерпінням чекаю, коли «Моя улюблена Страшко» вийде на екрани», — коментує участь у серіалі Дар’я.

А от її подругу, яскраву та хитру секретарку Олю у серіалі зіграє українська акторка Тетяна Малкова. Акторка відома глядачам 1+1 по роботі у серіалі «Бідна Саша». 

«Для мене проби у серіал «Моя улюблена Страшко» були доленосними, адже в моєму персонажі я, як ніколи, змога виразити свій комедійний талант. Дуже вдячна кастинг-директору Яні Беднарській, яка розгледіла в мені ці грані. Моя Оля дуже оптимістично налаштована дівчина. З будь-якої, навіть найскладнішої ситуації, вона виходить з гордо піднятою головою, у неї немає безвиході. Вона для мене — символ 21 століття, адже нас в школі не навчають, як товаришувати, як досягати своїх цілей, як будувати стосунки з чоловіками, з колегами. Кожен проходить цей шлях так, як відчуває. І Оля — це людина, яку нічому не навчили і вона вчиться на власних помилках, напрацьовує свій досвід. Думаю, глядачам цікаво буде спостерігати за її внутрішньою трансформацією», — коментує Тетяна.

Також у серіалі зіграє відомий український актор Артур Логай, який втілить на екрані друга та колегу головного героя — Андрія. А от найкращого друга Насті Глушко Миколая зіграє актор Володимир Скорик. 

Підписуйтесь на особистий щоденник героїні ya_ne_strashko. У ньому вона ділиться власними історіями, переживаннями та особистими проблемами, близькими кожному.

Нагадаємо, в інстаграм триває флешмоб під хештегом #Красивасерцем, в рамках якого користувачі можуть ділитися відвертими історіями булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму та відчути підтримку від зірок та підписників, які також пережили психологічний тиск. Із такими проблемами і зіштовхнеться героїня серіалу «Моя улюблена Страшко» Настя Глушко.

До флешмобу #Красивасерцем у соцмережах може приєднатись кожен охочий. Якщо ви стикаєтеся із проявими насилля, зателефонуйте на Національну гарячу лінію для дітей та молоді за номером телефону 116 111 з мобільного або 0 800 500 225 з стаціонарного. Або за номером 15-47 у державну гарячу лінію для потерпілих від домашього насилля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Флешмоб проходить за підтримки Громадської правозахисної організації Ла Страда, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству , зокрема, домашньому насильству, забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Україномовний серіал розповість історію Настя Глушко — талановитої розумниці, перфекціоністки, щирої і доброї дівчини. Яка після підліткових травм у стосунках і невмілих експериментів з образами вирішила, що буде крутим фінансистом і обов'язково очолить велику компанію. Для цього вона вчилася довго і наполегливо, поки інші дівчата фарбувалися і ходили на шопінг. Настя потрапляє в компанію своєї мрії, але там вона «біла ворона». Протягом серіалу Настя буде вчитися цінувати себе, приймати, не ховати навіть від себе свої справжні цілі. Також у серіалі піднімуть питання мобінгу, сексизму, об'єктивації, спілкування в інтернеті та інші проблеми, з якими сьогодні стикаються люди.

Над виробництвом серіалу на замовлення  1+1 працює українська кінокомпанія «Кінороб».

Більше новин