Судді Модель XL розповіли, чим учасниці здивували їх найбільше

Катя Осадча, Андре Тан, Влад Яма та Тетяна Мацкевич поділилася враженнями від учасниць проекту Модель XL.

У проекті Модель XL, що вийде 31 жовтня на 1+1, десятьом учасницям із пишними формами доведеться подолати низку випробувань під керівництвом суворого журі, щоб отримати свій «квиток» у модельний бізнес. Так, вони мають навчитися дефілювати на подіумі, позувати перед камерами і живими глядачами, перевтілюватися в нетипові для себе образи, а також показати акторську майстерність.

Напередодні прем'єри члени журі проекту Модель XL – ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя Танців з зірками Влад Яма та модель плюс сайз Тетяна Мацкевич – розповіли, чим їх здивували учасниці реаліті-шоу, і чому вони намагалися навчити дівчат на проекті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 дівчат plus size з Instagram, які надихають

Так, хореограф Влад Яма зізнався, що був здивований сміливістю дівчат під час кастингу:

«На кастингу найбільше вразила сміливість дівчат. Мені здається, роздягнутися до білизни, стати на підбори і пройтися по подіуму перед нами – це великий вчинок. Але вони робили це. І дуже багато хто робив це красиво».

Ведуча Катерина Осадча розповіла, що намагалася поділитися своїм досвідом у модельному бізнесі з учасницями і навчити їх позувати:

«На проекті дівчата повинні передусім навчитися любити своє тіло та усвідомити, що вони красиві й можуть стати моделями. В українок поки немає такого розуміння, адже тут не існує модельного бізнесу плюс сайз. Але я впевнена, всі дівчата, які потрапили до десятки, – потенційні моделі, які покладуть початок цій індустрії в Україні. На проекті я намагалася навчити дівчат позувати перед камерою, модельним навичкам і самоорганізації».

Модель плюс сайз Тетяна Мацкевич поділилася, як оцінювали дівчат члени журі під час зйомок проекту:

«Кожен із нас оцінював учасниць на основі свого досвіду. Але, якщо питання було спірне, то ми завжди намагалися знайти компроміс і прийти до єдиного рішення. Подовгу обговорювали ту чи іншу учасницю, намагалися оцінити її потенціал. Ми дуже відповідально поставилися до цього процесу, щоб максимально дати шанс кожній дівчині виявити себе».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома модель «плюс-сайз» Тетяна Мацкевич розповіла, як полюбила своє тіло

Дизайнер Андре Тан зізнався, на що звертав увагу, оцінюючи дівчат:

«Найголовніше в моделі – це харизма в кадрі, зв'язок із фотографом, оператором, коли модель рекламує одяг, і особливо – контакт із глядачами на подіумі. Я звертав увагу на те, як дівчина себе відчуває. Тому що якщо вона відчуває себе королевою, то зможе представити вбрання відповідно. Я запускаю колекцію одягу для дівчат із пишними формами, і закликаю дизайнерів у всьому світі робити так само. Пишні жінки теж можуть і повинні бути стильними, модними і красивими».

Революційний проект Модель XL, який створений за німецьким форматом Curvy Supermodel, покликаний не тільки розширити сучасне поняття краси, але і допомогти простим жінкам стати впевненішими в собі, позбутися комплексів, стереотипів і полюбити своє тіло таким, яке воно є. Переможниця стане обличчям колекції Андре Тана A.Tan + і першою української моделлю з пишними формами, яка з'явиться на обкладинці журналу Cosmopolitan.

Більше новин