Діма Борисов похрестив свою п'яту дитину

Хрестини відбулися у стародавньому Видубицькому монастирі.

Ведучий реаліті "На ножах-2", ресторатор Дмитро Борисов напередодні Великодня похрестив свою п'яту дитину, йдеться у "Сніданку з 1+1". Про це молодий батько повідомив на сторінці у Facebook.

Будь здоровий, сильний, Богом захищений, Йосипе! З похрещенням тебе! Любимо тебе, синку, - написав Борисов.

 

Сьогодні похрестили Йосипа Дмитровича. У стародавньому Видубицькому монастирі, який заснований 1070 року. Який створили монахи після того, як язичники тоді волали "видибай Перун, випливи, видибай" з Дніпра, куди велів звалити цих дерев'яних ідолів Володимир Хреститель Київської Русі. Видубицький Монастир є побратимом по роках Лядських воріт, які також були зруйновані ханом Батиєм 1240 року. Біля останків яких знаходиться Остання Барикада, де ми зараз з Кумами святкуємо цю подію в нашій родині. Це я до чого все пишу. Так! І наші з вами діти колись будуть з гордістю розповідати про своє місто Київ, про історичні тисячолітні Пам'ятки, як і Британці розповідають про декількасотрічний Оксфорд, наприклад, або італійці про кількасотлітній храм десь у Флоренції. Коли гості сусідніх держав будуть приносити квіти на могилу Князю Київському Юрію Долгорукому, що заснував місто, яке вдвічи молодше за Київ, і похований тут в Києві в Церкві Спаса на Берестові. Будь здоровий, сильний, Богом захищений, Йосип! З похрещенням тебе! Любимо тебе, синку.

Публикация от Dmytro Borysov (@borisoff)

Світла подія відбулася у суботу у стародавньому Видубицькому монастирі Києва. Вибір храму був невипадковим, про що щасливий татусь також написав у соціальних мережах:

Наші з вами діти колись будуть з гордістю розповідати про своє місто Київ, про історичні тисячолітні пам'ятки, як і британці розповідають про декількасотрічний Оксфорд, наприклад, або італійці про кількасотлітній храм десь у Флоренції, - зауважив молодий батько. 

Розділили свято Дмитра і його дружини Олени дві пари хрещених батьків. Ними стали Надзвичайний і Повноважний посол України в Польщі Андрій Дещиця, дружина третього президента України Катерина Ющенко, телеведуча Мирослава Барчук і  бізнесмен Костянтин Павленко.

Нагадаємо, що Дмитро Борисов та його дружина Олена вп'яте стали батьками на початку березня. Знаменитий ресторатор разом із коханою тепер мають чотирьох синів і одну донечку.

Більше новин