На ножах: Що сьогодні покажуть у першому випуску

Сьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1 відбудеться "гостра" прем'єра нового реаліті-шоу На ножах.

Ведучою проекту стала вагітна Ольга Фреймут. Всього за 5 днів ведуча перетворить ресторан, яких знаходиться на межі краху, в успішне місце. У цьому їй допоможе команда авторитетних експертів: відомий ресторатор Діма Борисов, дизайнери інтер'єру Олександр і Володимир Юдіни, психолог, експерт з етикету та інші фахівці.

У нас в проекті розділені ролі. Я, як шеф-кухар, допомагаю налагодити роботу кухні, навчити кухарів, сформулювати концепцію закладу, оновити меню, допомогти з сервісом, - розповідає Діма Борисов в сюжеті Сніданку.Вихідній.

 

Зйомки проекту тривали чотири місяці, а підготовка - півроку. Знімальна група реаліті-шоу, що складається з 40 фахівців, кожен день знімала 50 годин відео в кожному ресторані на звичайні і приховані камери, щоб нічого не пропустити. Адже такою є специфіка реаліті-шоу.

Продюсери стверджують, що На ножах - проект не стільки про ресторани, скільки про людські стосунки. Адже саме злагоджена команда може зробити заклад успішним або навпаки - зруйнувати його.

У першому епізоді Ольга Фреймут і Діма Борисов дадуть "нове життя" київському ресторану. Незважаючи на те, що заклад знаходиться в історичному центрі Києва, біля Володимирського собору, відвідувачі обходять його стороною. Команда і власниця закладу, яка отримала його в спадщину від чоловіка, мріють про "свіжий ковткок повітря" для свого ресторану і більшу кількість гостей.

У процесі перетворення Ольга Фреймут і Діма Борисов розбирають ситуацію в закладі "по поличках": чому деякі співробітники не мотивовані якісно виконувати свої обов'язки, чому власниця бізнесу рідко з'являється в своєму кафе і не знайомиться з шеф-кухарем, чому продукти на кухні протерміновані, а шеф не вміє готувати деякі позиції з великого меню.

Дизайнери Володимир і Олександр Юдіни зроблять ре-дизайн інтер'єру ресторану, підкресливши концепцію стародавнього Києва і прикрасивши його елементами "кантрі".

Нагадаємо, прем'єра проекту На ножах відбудеться сьогодні, 5 квітня, о 22:00 на телеканалі 1+1.

Більше новин