Зірки 1+1 знялись у яскравому новорічному відео

«У своїх мріях ти не один», — нагадує глядачам 1+1 у святкових роликах, героями яких стали зірки телеканалу.

Телеведучі, актори та співаки, серед яких Алла Мазур, Олексій Душка, Юрій Горбунов, Катерина Осадча, Володимир Остапчук, Неля Шовкопляс та багато інших, у розкішних сукнях і стильних костюмах опинились на святковій ярмарці, спеціально відтвореній на знімальному майданчику. Для зйомок цього промо-ролику разом зібрали 50 зірок. Цікаво, що відео знімали одним кадром.

«Зйомки тривали цілий день, надворі було -10 градусів,  але святковий настрій підтримували мандаринки, які були реквізитом для відео. Величезна тарілка з ними стояла біля хлопців зі студії «Квартал 95». Бачу, Юзік за мандаринкою тягнеться, потім Женя Кошовий, за ними — Вова Зеленський. Коли почали знімати, з десяти кілограмів мандарин залишилась третина. Режисер, звісно ж, трохи засмутився, але всі зірки були щасливі», — розповів фуд-експерт і ведучий Їмо за 100 Олексій Душка.

Холод і втома героїв новорічного ролику не бентежили взагалі. Руслан Сенічкін, наприклад, турбувався тільки про те, щоб хлопчик Орест зміг влучити сніжкою йому в окуляри. А сніг, до речі, був справжній.

Промо-ролик в ефір випускатимуть частинами, щоразу нагадуючи, скільки щасливих днів залишилось до головної ночі року.

Зустрічайте свята разом з 1+1!

Більше новин