1+1 щодня показує маленькі дива

Щодня в ефірі 1+1 ці люди розповідають про свої великі справи. І вся Україна захоплюється ними! Проект "Твоя країна" вже показав чотири вражаючі історії – дивіться їх протягом дня на каналі 1+1.

"Твоя країна" - це історії звичайних людей, які захотіли змінити життя на краще і зробили це. Талановиті, активні та небайдужі – усі вони стали героями унікального соціального проекту 1+1.

Щодня в ефірі 1+1 ці люди розповідають про свої великі справи. І вся Україна захоплюється ними! Проект "Твоя країна" вже показав чотири вражаючі історії – дивіться їх протягом дня на каналі 1+1.

Йосип Бартош та його замок. На Закарпатті є старовинний замок Сент-Міклош. Саме тут почалася історія кохання княгині Ілони Зріні, керівниці угорського визвольного руху в 1685 – 1703 роках, та графа Імре Текелі. З тих часів величний замок занепав. Але нині його самотужки реставрують Йосип та Тетяна Бартош.

Для Йосипа цей замок – символ кохання. Багато молодят приїжджають сюди, щоб провести вінчальну церемонію.

Паркур. Ярослав Ільчишин зі Львова самостійно опанував мистецтво подолання перешкод паркур.

А 4 роки тому відкрив безкоштовну школу паркуру для підлітків.

"Я побачив підлітків, які сиділи з пивом і сигаретами. Я зрозумів, що можу зробити щось таке, що реально зацікавить і абсолютно змінить їх світогляд", - розповідає Ярослав.

Любіть Україну. Киянин Олександр Гонтар – автор однієї з найбільш патріотичних відеоробіт. У ролику 12 іноземців з 9 країн світу розповідають вірш В. Сосюри "Любіть Україну".

"Я переконаний: для того, щоб зробити щось добре, потрібно робити це власноруч. Тому любіть Україну! За вас це ніхто не зробить", - закликає Олександр.

Шоколадна казка. Кондитер Валентин Штефаньо живе в Ужгороді. Він - відомий на всю Європу шоколад'є. Багато людей мріють потрапити в учні до Олександра. Та з найбільшим задоволенням він передає секрети мистецтва малим вихованцям дитячих будинків.

Щоб стати героєм проекту "Моя країна", розкажіть свою історію на сайті tvoyakraina.com.ua.

Більше новин