21 вересня — Міжнародний день миру: історія та традиції святкування

Як та коли відзначають Міжнародний день миру?

Сьогодні, 21 вересня, у світі відзначають Міжнародний день миру. Яке значення має це свято, історія та традиції дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли вихідні у вересні 2023: перелік професійних, релігійних та державних свят

Міжнародний день миру 2023: історія

Міжнародний день миру — це день, присвячений просуванню миру та зменшенню конфліктів у всьому світі. Ця важлива подія щорічно відзначається 21 вересня. Ідея встановлення Міжнародного дня миру з'явилася після завершення Першої світової війни. У 1981 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, якою запропонувала відзначати свято в третій вівторок вересня. Але з 2001 року дату змінили на 21 вересня.

Україна вже десятий рік страждає від військової агресії з боку росії. Ми продовжуємо боротися за встановлення справедливості та миру. І цей день — ще один привід нагадати світові про те, що в нашій країні триває жорстока війна.

Традиції святкування Міжнародного дня миру

►Головним символом є голуб миру, зображення якого часто використовується під час заходів та акцій, присвячених цьому дню.

►У багатьох містах світу проводяться мирні марші, конференції, виставки та інші заходи, що просвічують громадськість щодо проблем миру та способів їх вирішення.

►Багато освітніх установ та організацій використовують Міжнародний день миру для проведення навчальних заходів, лекцій та семінарів про мир, конфлікти та способи їх вирішення.

►Люди також можуть взяти участь у мирних акціях, вимагаючи припинення війни та насильства у світі. Вони виходять на вулиці з плакатами, лозунгами та символікою миру.

►Багато організацій збирають пожертви на гуманітарні потреби, пов'язані зі збереженням миру та допомогою жертвам конфліктів.

Як США зустрічали президента та першу леді? Дивіться ексклюзивні подробиці з Нью-Йорка:

Loading...

Більше новин