"Давай, до побачення ;)" ... або Які чоловіки не подобаються українським дівчатам

Українські дівчата готові сказати хлопцям "Давай, до побачення ;)" за грубість, егоїзм і жадібність, а цінують рішучість, почуття гумору, щирість, розум і вихованість. Це показали результати опитування близько 500 дівчат.

Українські дівчата готові сказати хлопцям "Давай, до побачення ;)" за грубість, егоїзм і жадібність, а цінують рішучість, почуття гумору, щирість, розум і вихованість. Це показали результати опитування близько 500 дівчат.

Опитування проводилося серед дівчат, які брали участь у кастингу нового шоу "Давай, до побачення ;)". Шоу стартує сьогодні на каналі "1+1" о 20:15.

Як виявилося, найбільш критичним для більшості опитаних є вік чоловіка - 90% дівчат не будуть зустрічатися з хлопцем молодше себе більш ніж на 10 років. Дивно, але сімейний статус потенційного залицяльника для 17% українок - не головне, саме стільки учасниць анкетування готові зустрічатися з одруженим чоловіком.

Зовнішність - наступний важливий фактор в оцінці хлопців: 80% дівчат скажуть "ні" некрасивому хлопцю, 65% - тому, хто нижче їх зростом, а ще 58% відштовхнуть потенційного партнера через зайву вагу. Більше половини українок не хочуть бачити поряд з собою чоловіка, у якого геть-чисто відсутнє почуття смаку. Відзначимо, що у непривабливого, але забезпеченого хлопця більше шансів отримати прихильність дівчини.

Ведучий шоу Андрій Доманський зізнався, що і сам одного разу опинився в ситуації, коли почув "Давай, до побачення ;)": "Сталося це ще в дитячому садку. Я був дуже активний молодий чоловік, при цьому у нас в групі хлопчиків було набагато більше, ніж дівчаток. Дружба могла виникнути виключно виходячи з того, яку роль тобі дають на новорічних ранках. Її звали Інгою. Вона була найкрасивішою дівчинкою в групі і завжди грала Королеву балу, Сніжинку або Принцесу. А я з ранку в ранок був хатинка на курячих ніжках або Хлопчиком-курчам. Ну ви ж розумієте, що це мезальянс. Які стосунки можуть бути між Красунею і Хлопчиком-курчам? .. Тому всі мої спроби зблизитися з нею закінчилися тим, що Інга мене відшила".

Попередній сексуальний досвід (або його відсутність) і наявність дітей можуть змусити українок відмовитися від стосунків із чоловіком. Так, близько половини опитаних не готові зустрічатися з чоловіком-незайманим, а 40%, навпаки, - з тим, у чиєму ліжку побувало безліч жінок. Чоловіки, які виховують дітей після розлучення самі, ризикують отримати відмову у 27% дівчат.

При всій своїй строгості у виборі потенційного партнера, половина опитаних панянок готова на все, щоб роздобути хлопця, котрий сподобався. Цікаво, як далеко готові будуть зайти учасниці шоу "Давай, до побачення ;)" заради того, щоб привернути увагу героїв і домогтися їх взаємності?

Перевірити свої припущення глядачі телеканалу "1+1" зможуть вже сьогодні (а далі кожен четвер) о 20:15.

Більше новин