День ангела 10 травня: хто відзначає іменини

10 травня: хто святкує іменини в цей день.

10 травня 2024 року за церковним календарем — день пам'яті апостола Симона, який був одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа. В народі його також називали Симон Кананит. Кого ж сьогодні заведено вітати з іменинами?

День ангела 10 травня: список імен, які відзначають іменини

Сьогодні, 10 травня, іменини святкують Василь, Кирило, Лаврентій, Таїсія та Симон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняний календар іменин: власники якого імені святкують День Ангела найчастіше

Як назвати дитину: значення імен, які відзначають День ангела 10 травня

►Василь — "цар" у перекладі з давньогрецької. Це щира, активна, товариська людина з розвиненим інтелектом, але може бути чутливий до думки оточуючих. Вася обирає професію ретельно. Може бути чудовим керівником.

►Кирило — "пан", "владика", "могутній", "той, що володіє силою". Має гарний інтелект, самостійний і цілеспрямований, спокійни та життєрадісний.

►Лаврентій — "житель міста Лаврентій". Такі чоловіки амбітні та прагматичні, прагнуть досягти успіху в житті. Вони ставлять перед собою чіткі цілі та не шкодують зусиль для їх реалізації.

►Симон — "Господом почутий". Впевнені та рішучі люди, які не бояться труднощів. Вони вірять у свої сили та йдуть до своїх цілей, не звертаючи уваги на перешкоди.

►Таїсія — "присвячена Ізіді". Допитливі та розважливі, прагнуть до саморозвитку. Таїсії шукають інформацію, ставлять під сумнів загальноприйняті думки та прагнуть до глибшого розуміння світу.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 травня — який сьогодні день: традиції та звичаї

Атака на Бєлгород, Шахеди над Одещиною, Олімпійський вогонь у Марселі: дізнавайтеся новини у "Сніданку з 1+1", що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна".

Loading...

Більше новин