Денис Силантьєв розробив зарядку для школярів та дітей з інтернатів

Заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон світу та Європи, а також учасник проекту 1+1 "Вишка" Денис Силантьєв розробив зарядку для майбутніх чемпіонів.

Заслужений майстер спорту з плавання, чемпіон світу та Європи, а також учасник проекту 1+1 "Вишка" Денис Силантьєв розробив зарядку для майбутніх чемпіонів.

Популяризувати здоровий спосіб життя, фізичну культуру і спорт – головна мета проекту "Ставай чемпіоном". Ініціатором цього проекту став Денис Силантьєв, який і розробив зарядку для школярів та дітей з інтернатів.

"Все велике починається з малого. Великий спорт починається з щоденних занять і тренувань. Зарядка - це перший крок до спорту та здорового способу життя. Проект "Ставай чемпіоном" - це ще один спосіб зробити спорт модним і доступним кожному", - каже Силантьєв.

Презентація проекту "Ставай чемпіоном" для дітлахів відбулася сьогодні, 13 березня в НСК "Олімпійський". Участь в презентації взяли діти з інтернатів № 11 і № 12, діти пільгових категорій та школярі м. Київ.

Також учасниками проекту стали: Денис Силантьєв, Соломія Вітвіцька, Юрій Горбунов, Маша Собко, Сергій Симак, Сергій Костецький.

Гості заходу: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Дядя Жора, Євгенія Власова, Михайло Войцеховський, директор Інституту післядипломної освіти КУ ім. Б. Грінченка.

Зарядка пройшла апробацію в університеті імені Б. Грінченка і затверджена Департаментом освіти і науки м. Києва.

Історія проекту почалася в 2012 р. з проведення акції "День Ч - День Чемпіона", де зібралося більше 15 000 людей. У рамках проекту "Ставай чемпіоном" вперше в Україні відбулася масова зарядка на НСК "Олімпійський" під час проведення матчу між футбольними клубами "Динамо" і "Говерла". У 2013 р. багато шкіл та шкіл-інтернатів отримали диски з методичними рекомендаціями та відео-зарядкою для молодших класів. Цього року диски з відео-зарядкою будуть направлені в навчальні заклади для учнів молодших та старших класів.

Більше новин