Дивіться перший випуск "Кохання без кордонів" на сайті 1+1

Вчора, 15 серпня на 1+1 вийшов перший випуск довгоочікуваного романтичного реаліті-шоу "Кохання без кордонів". Відео першої програми уже можна переглянути на сайті 1+1.

Вчора, 15 серпня на 1+1 вийшов перший випуск довгоочікуваного романтичного реаліті-шоу "Кохання без кордонів". Відео першої програми уже можна переглянути на сайті 1+1.

Учасниками шоу стали четверо успішних емігрантів з України: Ігор Голубчик з Чикаго, Василь Борсук з Іспанії, Марк Ентоні Малінос з Канади та Тетяна Колесникова з Сан-Франциско. За кордоном вони досягли успіхів в кар'єрі, облаштували своє життя, але головного – кохання, їм так і не вдалося знати на чужині. Герої щиро вірять, що їхня друга половинка чекає їх в Україні, і новий проект "Кохання без кордонів" допоможе їм віднайти їхню долю.

В першій програмі "Кохання без кордонів" головні герої ознайомилися з усіма листами, які надійшли їм з України. Ігор, Марк та Василь серед сотень претенденток обрали для себе 5 найкращих українок, а Тетяна – 5 чоловіків, серед яких виявися і її шкільний друг Сергій.

Уже наступного тижня 20 відібраних учасників завітають в гості до наших головних героїв. Протягом двох місяців вони житимуть під одним дахом, ходитимуть на побачення та придивлятимуться один до одного. Якщо ж Ігор, Марк, Василь чи Тетяна закохаються у когось з претендентів та побачать в цій людині споріднену душу – пара одружиться.

Як наші учасники прийматимуть довгоочікуваних гостей, чи сподобається їм хтось з першого погляду, та чим закінчиться їхня перша зустріч, дивіться уже наступного четверга на 1+1.

Усі випуски програми "Кохання без кордонів" ви можете переглянути на сайті 1+1 відразу після виходу програми в ефір. Перший випуск ми уже пропонуємо вашій увазі. А нові випуски програми "Кохання без кордонів" дивіться щочетверга о 22:15 на 1+1.

Більше новин