Добрий вечір – на каналі 1+1

Хочеш дізнатися, чим порадує глядачів вже другий випуск нового сезону гумористичного шоу "Добрий Вечір" на каналі "1+1"? Чим буде смішити, дивувати і підкорювати?

Хочеш дізнатися, чим порадує глядачів вже другий випуск нового сезону гумористичного шоу "Добрий Вечір" на каналі "1+1"? Чим буде смішити, дивувати і підкорювати?


Усі відповіді на ці та багато інших питань будуть отримані в п'ятницю, сьомого вересня, о 20:15 на телеканалі "1 +1"! А поки трохи відкриємо завісу. Роль ведучого шоу на себе приміряє людина, за плечима якого зйомки майже в сотні фільмів і справжня народна любов. Це талановитий актор і просто людина з гарним почуттям гумору - Леонід Ярмольник! Саме він майстерно зіграє роль батька, у якого син вперше прийшов додому, скажімо так, "в не зовсім тверезому стані". Під час зйомок склалося відчуття, що Леонід дійсно все життя пропрацював управдомом, настільки переконливо він зіграв цю роль.


А крім цього у вас ще є нагода побачити Андрія Доманського у ролі ведучого незвичайного музичного хіт-параду, лідера групи "Друга Ріка", Валерія Харчишина, -  в гостях у неймовірно позитивного і ерудованого Костянтина Кіркаряна.


Ви не знаєте, як вперше сказати своїй дитині, що таке "секс"? Ви не бачили як розлучена пара "щасливо" продовжує жити в одній квартирі? Ви ще не знаєте, чим зайняті співробітники такого цікавого закладу, як "Офіс Бога"? Ви любите вестерни й фільми про вампірів? Тоді чекайте на них пародії!


Шоу "Добрий Вечір" на каналі "1+1". Тут є, на що подивитися, над чемпосмеяться іпоплакать, є що згадати ... І, найголовніше, пам'ятайте - п'ятничний вечір може бути тільки добрим! Вмикайте телевізор о 20:15!

Більше новин