Донька Віри Брежнєвої мріє переїхати до Америки без допомоги мами-зірки

Соня Кіперман, 14-річна донька Віри Брежнєвої,  нещодавно була у США. Дівчинці так сподобалась країна, що тепер вона мріє про навчання у Америці.

Соня Кіперман, 14-річна донька Віри Брежнєвої,  нещодавно була у США. Дівчинці так сподобалась країна, що тепер вона мріє про навчання у Америці.

На прем'єрі стрічки "8 найкращих побачень" дівчинка дала інтерв'ю Каті Осадчій.

Соню, тебе також можна привітати з прем'єрою, бо ти також знялася у цій стрічці. Буквально в одному тебе можна побачити, але у титрах є твоє ім'я. Ти сама попросилася на знімальний майданчик?

– Фільм знімався влітку, я приїхала з Лос-Анджелесу з акторського табору і мене запросили. Я дуже зраділа, що маю можливість свої знання показати. Я приїхала на зйомки, а це була нічна зміна. Тому я спала постійно, було уже холодно, але було дуже класно. Тим більше, я вперше попрацювала з мамою.

Ти щойно повернулася з Нью-Йорка, де ти ходила подіумом на показі українського дизайнера в рамках тижня моди. Чи сподобалось тобі? У 14 років мало хто досягає того, аби вийти на подіум в Нью-Йорку. А ти з цього почала кар'єру.

– Я прилетіла сама, але мене зустрічали родичі. Вони наглядали за мною. Я дуже нервувала, це ж показ. На жаль, я пройшлася дуже швидко, бо нервувала, але мені сподобалося дивитися на красивих моделей, побачити процес і бути в ньому.

А коли ж ти навчаєшся у школі? Які маєш оцінки?

– Я не часто пропускаю школу, трохи через Нью-Йорк пропустила. Школа у мене британська і нам надсилають домашнє завдання електронною поштою. Тому я встигала його робити, проблем немає, ніхто мене не сварить.

Навчання в тебе англійською. Чи маєш ти мету продовжувати навчання за кордоном?

– Так, мені дуже подобається Америка. Я хочу переїхати туди жити. Мені там дуже подобається. Дуже хочу зробити це своїми силами, без маминої допомоги.

Фото: instagram.com/sonya_kooper

Світське життя: Донька Віри Брежнєвої

Більше новин