Форум Креативних Індустрій – найграндіозніша подія цієї осені

7-8 вересня Дні креативності в Україні розпочнуться з ІІІ Форуму Креативних Індустрій.

Захід відбудеться в центрі міста, в НСК «Олімпійський». Це найграндіозніша подія цієї осені, спрямована на об’єднання видатних експертів з різних галузей, які створюють “Ефект Медичі" в Україні. Ми запрошуємо вас стати частиною створення нової історії успіху. Якщо ви мислите глобально, тоді Форум - найефективніше використання вашого часу, бо це єдине місце, де за два дні можна охопити повний спектр найактуальніших тем для бізнесу і професійного розвитку.

Перший день буде присвячено питанням успішного впровадження інновацій для бізнесу, пошуку партнерів та розвинення українського інтелектуального продукту. Про українські технології зараз, які згодом можуть змінити правила гри на міжнародному рівні. А ще - про безмежну силу креативного мислення і цифрові технології майбутнього.

Другий день - публічна дипломатія і пошук факторів, які впливають на формування національної ідеї. Це спільна відповідальність найактивніших діячів культурного сектору, найсміливіших - з громадського, та найвідвертіших - з державного. Говоримо про кіно, освіту, молодь, ЗМІ, громадські ініціативи, заборонені теми і суспільство в цілому. А також - про те, як не вистачає хороших новин та гумору в нашому житті.

Квитки вже в продажу! Стань частиною “Ефекту Медичі” на Форумі та серії заходів в рамках Днів Креативності в Україні.  Квитки та програма - на сайті Форуму та сайті Днів Креативності в Україні.

Організатори: Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та reklamaster.com

За інформаційної підтримки Українського Культурного Фонду

 Генеральний медіа-партнер - 1+1 Медіа

Генеральний інформаційний партнер – LIGA.NET

За підтримки: Креативна Європа Україна, студія “Квартал 95”, KYIV MEDIA WEEK, МRМ, DCU, Планета Кіно, PRIME Group, Business Radio Group, DJFM, NDIF.

Більше новин