Голосом країни став Павло Табаков

Вчора на каналі 1+1 відбувся фінал шоу "Голос країни. Нова історія". За результатами глядацького голосування, переможцем другого сезону шоу став Павло Табаков із команди Діани Арбєніної.

Вчора на каналі 1+1 відбувся фінал шоу "Голос країни. Нова історія". За результатами глядацького голосування, переможцем другого сезону шоу став Павло Табаков із команди Діани Арбєніної.

За перемогу також змагалися Ангеліна Моняк з команди Валерії, Назар Савко з команди Олега Скрипки і Марія Яремчук з команди Олександра Пономарьова. Фіналісти співали дуетні пісні зі своїми зірковими тренерами. Сольно Павло Табаков та Назар Савко представили свої авторські пісні. Марія Яремчук виконала пісню свого батька Назарія Яремчука "Квітка розмарія". Ангеліна Моняк співала пісню з мюзиклу Cats "Memory".

За підсумками першого голосування, четверте та третє місце зайняли, відповідно, Марія Яремчук з результатом 11,6%, та Назар Савко з результатом 23,61%.
Ангеліна Моняк отримала від глядачів 24,32%, а Павло Табаков став беззаперечним лідером голосування у першій частині фіналу з результатом 40,47%. Отже, Ангеліна і Павло пройшли до суперфіналу. У суперфіналі дуетом співали Павло Табаков та Іван Ганзера, а також Тоня Матвіенко та Ангеліна Моняк.
Переможця оголошували Олександр Ткаченко, генеральний директор групи компаній "1+1", Дмитро Коннов, генеральний директор Universal Music та Костянтин Меладзе музичний продюсер шоу "Голос країни".

Павло Табаков також отримав 100 ротацій на радіо від радіостанції Хіт - ФМ. А народним улюбленцем за версією Ukr.net став Олександр Онофрійчук. Він виступив у фіналі на сцені "Голосу країни", а акомпанував йому музичний продюсер шоу Костянтин Меладзе.

На початку ефіру справжнім сюрпризом став виступ фіналістки голландського шоу "Голос. Діти" Ханни, та переможниці дитячої "Нової хвилі 2011" Насті Петрик. Дівчата здивували всіх потужним виконанням хіта британської співачки Daffy – "Mercy". Нагадаємо, нещодавно розпочався кастинг нового вокального шоу "Голос. Діти" - .

Більше новин