"І прийде кохання": Серія несподіваних зізнань

У 9-ї серії самого романтичного проекту "1+1" героїні почують від своїх чоловіків несподівані зізнання. І не всіх ці зізнання зроблять щасливими.

У 9-ї серії самого романтичного проекту "1+1" героїні почують від своїх чоловіків несподівані зізнання. І не всіх ці зізнання зроблять щасливими.

Олена Шоптенко пожертвувала кар'єрою в Москві заради Тбілісі і Діми Дікусара. По прильоту в пари відбудеться серйозна розмова. Олена спробує пояснити Дімі, чому боїться близьких відносин з тим, з ким працює. Чи почує Діма свою партнерку?

У парі Ліди і Льоші, схоже, пристрасті вщухли. Їхні стосунки стали більш спокійними, Олексій зустрічає Ліду після роботи і навіть будує спільні плани. Молодий кавалер дозволяє собі планувати майбутнє Лідії, але чи згодна вона змінити телевізійну кар'єру на випічку млинчиків?

Олена Дуніна, збираючись на чергове побачення з хореографом, і не підозрює, що Антон уже бачить її своєю майбутньою дружиною. Саме так - "моя майбутня дружина" - він представить Олену своєму балету. Чи не квапить чи Антон події?

Помста Євгенії Власової принесла несподіваний результат. Порушивши за допомогою своїх напористих подруг "зону комфорту" Сергія, Женя побачила кавалера зовсім іншим. Допомогли чи подруги Жене або надали "ведмежу послугу"?

Але найбільший сюрприз чекає Яну Клочкову. У неї будуть цілих дві зустрічі! Яна знову побачить Левана - батька своєї дитини. І почує, що він думає про неї, про сина, про сім'ю і про їхні стосунки. Після чого піде на побачення з Пашею, з яким раніше пережила дуже жарку фотосесію. Це побачення покаже, наскільки Яна стала сильнішою і впевненішою в собі. Вона більше не чекає, поки чоловік прийме рішення. Тепер Яна приймає рішення сама. Перша.

Не пропустіть! "І прийде кохання" - вівторок, 22.30 на "1 +1".

Більше новин