"Інспектор Фреймут" перевірить нові українські готелі

У середу, 20 травня, о 22:00 на телеканалі "1+1" глядачі побачать спеціальний випуск шоу "Інспектор Фреймут", присвячений готелям, що відкрилися у 2014 році.

У середу, 20 травня, о 22:00 на телеканалі "1+1" глядачі побачать спеціальний випуск шоу "Інспектор Фреймут", присвячений готелям, що відкрилися у 2014 році.

У цей складний для країни час деякі міжнародні бренди пішли з українського ринку, але декілька мережевих та вітчизняних готелів усе ж відкрилися, не дивлячись на ризики. Команда "Інспектора Фреймут" перевірить нові готелі різної цінової категорії.

Ведуча проекту Ольга Фреймут вирушить з "інспекцією" до київського п'ятизіркового готелю Hilton, що належить до всесвітньої мережі Hilton Hotels & Resorts. Скласти експертну думку про готель Ользі допоможе карпатський готельєр Михайло Стойко. Разом з ним ведуча перевірить стандартний та президентський номери.

"Інспектора Фреймут" перевірить також хостел "Гагарін" у Києві. Команда проекту запросила професійного тренера з етикету Наталю Адаменко провести ніч у хостелі. Оскільки Наталя часто подорожує по всьому світу, їй буде не складно провести порівняльний аналіз, але чи зможе експерт витримати ніч у київському хостелі?

Окрім того, проект вирушить до Львова, де у спальному районі у 2014 році відкрився бюджетний двозірковий арт-готель Palma. В номері "люкс" цього готелю оселився австрійський експерт готельного бізнесу Удо Хайне, який має успішний досвід відкриття п'ятизіркових готелів, у тому числі і у Львові. Але що скаже європейський готельєр про новий арт-готель Palma?

Дивіться спеціальний випуск проекту "Інспектор Фреймут" 20 травня о 22:00 на телеканалі "1+1".

Більше новин