"Інспектор Фреймут" перевірить побут українських солдатів

Команда проекту "Інспектор Фреймут" на"1+1" готує спеціальний випуск, присвячений побуту  українських солдатів.

Команда проекту "Інспектор Фреймут" на"1+1" готує спеціальний випуск, присвячений побуту  українських солдатів.

"Ми вважаємо, що зараз дуже важливо звертати увагу на побут наших захисників. Ми отримали багато листів-запрошень від солдатів, їхніх матерів та дружин. Ми добивалися дозволу на зйомки довгих чотири місяц, і щасливі, що нам сприяють у наших намірах. Це будуть особливі інспекції, для яких ми не будемо застосовувати наш традиційний підхід", - розповідає Ольга Фреймут.

Одну з перших перевірок для спецвипуску команда "Інспектора Фреймут" днями провела на Яворівському полігоні, що у Львівській області.

"Ми дізналися особливості побуту і харчування солдатів у польових умовах та провели прекрасну годину у спілкуванні із нашими захисниками. Зйомки на полігоні – це доволі серйозно, ми діяли згідно правил поводження на військовому об'єкті, для цього у нас були спеціальні супроводжуючі, – розповідає Ольга Фреймут. – Солдати дуже раділи, що ми відгукнулися на їх запрошення. Для вояків це означає, що ми в тилу за них хвилюємося і дуже хочемо, щоб з ними все було гаразд. У спецвипуску телеглядачі побачать правдиві історії про побут українських солдатів в різних куточках України".

Більше новин