Канали 1+1 media без обмежень: до Великодня Київстар ТБ надає вільний доступ до платформи

З нагоди Великодня з 1 по 5 травня 2024 року власні та партнерські телеканали 1+1 media будуть у вільному доступі на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ

Щоб українці змогли легально переглянути фільми, серіали чи шоу в колі родини до Великодня, Київстар ТБ розширює доступ до свого контенту. Зокрема, глядачі зможуть без обмежень дивитися улюблені програми, шоу, фільми та серіали на телеканалах 1+1 Україна, ТЕТ, 2+2, ПЛЮСПЛЮС, УНІАН, Бігуді та Kvartal TV.

Щоб переглядати контент без додаткової плати, потрібно авторизуватись на Київстар ТБ. Це можливо для абонентів усіх мобільних операторів та інтернет-провайдерів.

У VOD-бібліотеці Київстар ТБ вся родина завжди знайде для себе щось нове. Загалом глядачі можуть переглянути понад 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу та 400 телеканалів.

Для найменших членів родини на Київстар ТБ є багато дитячого контенту, а щоб батьки не хвилювались, можна активувати Дитячий профіль, який фільтрує контент за віковим обмеженням для дітей до 8 років та обмежує показ реклами. Окрім нового телеканалу для фанатів українського футболу – УПЛ ТБ, нещодавно платформа розпочала ексклюзивно транслювати реслінг, коментаторами якого стали легендарні Сергій Новак та Олександр Бєлкін.

У квітні на Київстар ТБ також з’явився контент від Amazon з українською озвучкою, яку на замовлення виготовляє 1+1 Production. Цей українськомовний контент можна переглянути ексклюзивно лише на Київстар ТБ за підпискою, але з 1 по 5 травня він буде у вільному доступі.

Зауважимо, що пропозиція не поширюється на контент категорії «Покупка». Нагадуємо, що контент за покупкою – вимога правовласників, тому зустріти платний контент можна на усіх ОТТ-сервісах.

Для зручності на платформі з одного акаунту можна одночасно переглядати різний контент на 5 пристроях: смартфоні, телевізорі, планшеті, ноутбуці та ТВ-приставці.

Довідково:

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 400 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Дізнавайтеся більше про новинки на платформі в телеграм-каналі «Кіно для ТБ».

 

Більше новин