Катя Осадча та Юрій Горбунов демонструють кохання в Парижі (фото)

Потонули в романтиці.

Улюблена пара зіркових ведучих Юрій Горбунов і Катя Осадча влаштували французькі канікули. На своїх сторінках в Instagram українські селебріті залюбки публікують світлини на тлі Ейфелевої вежі й величної архітектури Парижа.

«Могла би впасти, якби ми не тримали її головами», — жартівливо підписав фото Юрій. 

Фото: instagram/gorbunovyuriy

Погляд на Ренуара, — прокоментував світлину ведучий. 

Фото: instagram/kosadcha

«Париж — перше місто в Європі, де я тривалий час жила самостійно. Пам‘ятаю, як намагалася говорити французькою, паралельно вчила англійську, наздоганяла шкільну програму і працювала. Тоді я була винятком із правил. А зараз звернула увагу на те, що у Франції з'явилося більше юнацтва з різних країн (і з України також). Сучасна молодь — космополітична і не бачить меж для власної освіти чи розвитку. Дивлюся на старшого сина — у свої 17 він вже знає, до чого прямує у житті», — поділилася роздумами Катя. 

До слова, Осадча і Горбунов полюбляють подорожувати разом. Нещодавно пара насолодилася відпочинком в Амстердамі та побувала у мальовничій Швейцарії

Більше цікавих подробиці з життя ведучих дізнавайся у відео: 

Loading...

Ще декілька новин про подружжя: 

1. Юрій Горбунов мріє побачити Катю Осадчу в латексі

2. Горбунов зачитав реп, а Осадча заспівала «Охрана отмєна» (відео)

3. Катя Осадча вражена романтичним подарунком від Горбунова

4. Осадча зізналась, який насправді характер у її коханого Горбунова

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

 

Більше новин