Коли Повний місяць у серпні: нас чекає рідкісне явище — дві Повні у серпні 2023

Коли буде Повня у серпні 2023?

У серпні 2023 нас очікуватиме дуже рідкісне явище — одразу дві Повні. Яку енергетику нам принесе серпень, та що можна і що не можна робити у дні Повного місяця?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМісячний календар на серпень 2023: сприятливі та несприятливі дні для справ

Коли Повня у серпні 2023

Повний місяць у серпні 2023 очікуємо:

1 серпня о 20:33 за київським часом. Повня буде у знаку Водолія.

31 серпня о 03:35 за київським часом. Цей Повний місяць буде у знаку Риби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар на липень 2023: сприятливі та несприятливі дні для справ

Повня у серпні 2023 року: що можна робити

В Повний місяць є багато сприятливих дій, які ви можете робити:

  • Самопізнання. Повний місяць може бути часом самопізнання та розуміння себе. Можна провести час над думками про своє життя, визначення цілей та задумів про своє майбутнє.
  • Практикуйте медитацію. Повний місяць вважається часом спокою і розглядається як сприятливий для медитації та саморозвитку. Спробуйте провести кілька хвилин у тиші, фокусуючись на своєму диханні та заспокоюючи розум.
  • Здійснюйте ритуали. У багатьох культурах повний місяць вважається часом для різних ритуалів та церемоній. Наприклад, ви можете здійснити ритуал паління свічок або провести молитву.
  • Записуйте свої мрії та наміри. Повний місяць вважається часом, коли енергія є особливо потужною. Запишіть свої мрії та наміри на цей період, що бажаєте здійснити, та використовуйте цей час, щоб підсилити свої наміри.
  • Проведіть час з близькими. Використовуйте повний місяць як нагоду для з’єднання з родиною та друзями. Влаштуйте вечерю під місячним світлом або вийдіть на прогулянку разом.

Повня у серпні 2023 року: що не можна робити

Обрізати волосся. В деяких культурах вірять, що стрижка або фарбування волосся на Повний місяць можуть призвести до його "відпадання" або зниження його сили.

Починати нові проєкти або угоди. Існує вірування, що починати щось нове на повний місяць може не приносити успіху або принести погані наслідки.

Робити нові посіви або садити рослини. В деяких культурах вірять, що робити це в повний місяць може спричинити погане зростання рослин або знизити врожай.

Приймати важливі рішення. Іноді Повний місяць пов'язують з емоційною нестабільністю, тому може порадувати утриматися від прийняття важливих рішень.

Закладати фундаменти або будувати нові будівлі. Відповідно до певних вірувань, будівництво в повний місяць може призвести до незадовільної якості будівлі або принести нещастя.

Планувати складні операції або процедури. Деякі люди вважають, що на повний місяць кров може густішати, що може вплинути на заживлення після операцій або процедур.

Варто зауважити, що ці обмеження базуються на віруваннях і традиціях, і вони можуть варіюватися в різних культурах та релігіях.

Більше новин