Команда шоу Голос країни 6 презентувала новий сезон проекту

Перший випуск нового сезону дивіться уже 28 лютого о 21:00 на 1+1

Цієї неділі, 28 лютого, о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться прем'єра шостого сезону головного вокального шоу України Голос країни. У тренерські крісла сяде "платинова четвірка": Іван Дорн, Потап, Тіна Кароль і Святослав Вакарчук. Учора відбувся допрем'єрний прес-показ, на якому журналісти побачили кадри першої програми проекту.

Над адаптацією одного з найуспішніших світових форматів - The Voice - вже третій рік поспіль працює команда 1+1 Продакшн.

"Нам дуже пощастило з нашими тренерами. У шостому сезоні на проекті сформувалася ідеальна конфігурація тренерського складу. До нас приєднався Ваня Дорн, і це круто, адже ми дуже довго йшли до цієї співпраці. Тренери шостого сезону уособлюють сучасну музичну культуру. Це найкращі, затребувані, популярні в своєму напрямку артисти, - говорить генеральний продюсер 1+1 Продакшн Вікторія Лєзіна. - Крім того, проаналізувавши роботу з учасниками в минулих сезонах, ми зрозуміли, що у нас в країні немає музичних платформ, завдяки яким талановиті люди могли б розвиватися, обмінюватися досвідом, отримувати професійні поради і "фідбек" на свою діяльність. Тому для нас було дуже важливо, щоб Голос країни став таким майданчиком, який формує музичний смак".

У шостому сезоні буде кілька інновацій. Уже в першій програмі глядачі зможуть побачити і оцінити нововведення продюсерів.

До речі, у Голосі країни 6 музичний продюсер проекту Руслан Квінта традиційно задіє живий оркестр, а також приділить особливу увагу українському репертуару. Він навіть придбав унікальний музичний інструмент ваджрагханта, виготовлений спеціально для Голосу країни.

Цікаво, що в цьому році творча група проекту відновила традицію проведення кастингів в регіонах.

"У шостому сезоні підбір учасників був особливо ретельний. Ми вирушили до регіонів, в тому числі і до невеликих міст, оскільки далеко не всі талановиті люди мають можливість приїхати на прослуховування до Києва. І ми раді, що серед понад 5 тисяч осіб, які подали заявку на кастинг, знайшли дійсно "музичних" людей", - каже керівник кастингу Олена Шевчук.

"З учасниками на проекті працює прекрасний педагог з вокалу Наталія Єфименко, яка допомагає нашим учасникам розкрити в собі потенціал, взяти ноти, які раніше вони витягти не могли", - продовжує режисер-постановник Наталія Лисенкова.

А виконавчий продюсер Голосу країни 6 Анна Аксютенко поділилася цікавими подробицями виробничого процесу.

"Голос країни 6 – це масштабний проект, над створенням якого працюють близько 300 професіоналів, а на прямих ефірах буде задіяно до 400-450 чоловік. Щоб створити яскраву, якісну картинку, нам треба було 260 годин на установку сцени, більше 200 тонн декорацій (тільки одна гіпсова рука важить 3,5 тони), 15 тон світлового обладнання, 3 тони звуку, екранів. Те, що відбувається на сцені і в залі знімають 30 операторів, а на знімальному майданчику присутні близько 350 глядачів", - коментує вона.

Зазначимо, переможець шостого сезону отримає в подарунок від каналу "1+1" запис пісні на професійній студії і кліп.

У прем'єрному епізоді шоу Голос країни 6, який вийде в ефірі каналу 1+1 28 лютого о 21:00, глядачі побачать солістку оркестру ЗСУ, яка мріє перевезти свою сім'ю із зони АТО; автора українських музичних хітів, який хоче сам заспівати свої пісні на великій сцені, а також зворушливу "полісвумен" зі Львова, яка мріє познайомитися зі Святославом Вакарчуком.

Більше новин